SELECTUM BLU CRUISES İLE YUNAN ADALARI
Marmaris - Fethiye
16-20.05.2023

Açıklama

SELECTUM BLU CRUISES İLE

MARMARİS ÇIKIŞLI VE BODRUM HAREKETLİ

YUNAN ADALARI TURLARI

-MYKANOS-SANTORINI-HERAKLION-

16-20 Mayıs 2023 (4 Gece, 5 Gün)

Ultra Her Şey Dâhil konsepti ile ‘Blue Sapphire’ Gemisinde Hayallerinizi Hayata Geçirmenin Tam Zamanı

Değerli misafirlerimiz, Marmaris çıkışlı ve Bodrum hareketli 4 gece, 5 günlük Yunan Adaları turlarımıza katılımınızı bekliyoruz. Ultra her şey dâhil konseptli, geniş ve ferah bir gemi olan Blue Sapphire ile Yunanistan’ın en popüler adaları olan Santorini, Mykanos ve Heraklion’u görme imkânımız olacaktır.

-Eğlencenin hiç bitmediği, meşhur gece hayatının yanında göz alıcı güzellikteki doğası, beyaz ve tüm renklerin hâkim olduğu daracık sokakları, meşhur plajlarıyla tam bir tatil rotası Mikonos;

-Volkanik patlamaların oluşturduğu yer şekilleri ile eşsiz bir görünüme kavuşmuş, Sokaklarında gezerken kendinizi bir masal diyarında gezintiye çıkmış gibi hissedeceğiniz Ege denizinin romantik adası Santorini;

- Yunanistan’ın en büyük adası Girit’in, en büyük şehri olan, Minos uygarlığının merkezi, Knossos Sarayı’nın bulunduğu Heraklion (Kandiye) şehri;

Ultra her şey dâhil konseptini konfor ile buluşturan ‘Blue Sapphire’ gemisi ile keşfe çıkacağımız yerler olacaktır.

TUR PROGRAMI:

1.GÜN: MARMARİS-BODRUM YOLCULUK-GEMİYE YERLEŞME-MYKONOS YOLCULUK

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 10:30’ da Eşref Girginç Parkında (LC Waikiki karşısında) buluşuyor ve Bodrum’a hareket ediyoruz. Gemiye biniş işlemlerimizi tamamladıktan sonra odalarımıza yerleşiyoruz. Saat 18:00’da Bodrum’dan ayrılıyor ve Mykonos Adası’na doğru yola çıkıyoruz. Ultra her şey dâhil konseptli gemimizde akşam yemeğimizi alıyor ve eğlence ile şovların keyfini çıkarıyoruz.

2.GÜN: MYKONOS ADASI

Saat 07:00’da Mykonos limanına ulaşıyoruz. Yel değirmenleri, kartpostal gibi gün batımları, masmavi denizi, kiliseleri ve özellikle de meşhur gece hayatı ile popüler olan Mykonos’ta dolu dolu bir gün ve gece sizleri bekliyor. 3. Günün ilk saatleri olan 03:00’a kadar gemimiz burada olacaktır. Bu süre içerisinde, ulaşımın çok kolay olduğu ve diğer Yunan adalarına göre küçük bir ada olan Mykonos’ta gündüz her yeri rahatlıklar dolaşabilir, sonrasında meşhur gece hayatını deneyimleyebilirsiniz. Ekstra tur seçeneklerini sizlere iletilecek olan ‘Ekstra Turlar’ dosyasında bulabilirsiniz. (LİMANA VARIŞ 2. GÜN SAAT 07:00 / LİMANDAN AYRILIŞ 3. GÜN 03:00)

3.GÜN: SANTORINI ADASI

Saat 11:00’da Santorini Adası’na ulaşıyoruz. Ege denizinin en romantik adası olarak bilinen Santorini, tarihin bilinen en büyük volkan patlamalarından biri olan Minos patlaması sonucu oluşmuştur. Ada, volkanik patlamaların oluşturduğu yer şekilleri ile eşsiz bir görünüme kavuşmuştur. Sokaklarında gezerken kendinizi bir masal diyarında gezintiye çıkmış gibi hissedeceğiniz Santorini’de akşam 20:00’a kadar vaktimiz olacak. Bu zaman diliminde dilerseniz gemiden shuttle transferlerini kullanarak adaya ulaşabilir ve kendi keşiflerinizi yapabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz de özel olarak hazırlanmış ‘Romantik Konseptli’ turlara katılabilirler. Ekstra tur seçeneklerini sizlere iletilecek olan ‘Ekstra Turlar’ dosyasında bulabilirsiniz. (LİMANA VARIŞ 3. GÜN SAAT 11:00 / LİMANDAN AYRILIŞ 3. GÜN 22:00)

4.GÜN: HERAKLION (KANDİYE)

Saat 07:00’da Heraklion’a (Kandiye) ulaşıyoruz. Minos uygarlığının merkezi olan şehirde uygarlığa ait önemli eserler bulunmaktadır. Saat 17:00’a kadar olan zaman diliminde dilerseniz şehri kendiniz keşfedebilir, isterseniz de Knossos Sarayı ve Heraklion müzesi gibi önemli kültürel değerlerin rehber eşliğinde gezileceği ekstra turumuza katılabilirsiniz. (LİMANA VARIŞ 4. GÜN SAAT 07:00 / LİMANDAN AYRILIŞ 4. GÜN 17:00)

5.GÜN: BODRUM LİMANINA DÖNÜŞ-MARMARİS TRANSFERİ

Beşinci günümüzün sabah saatlerinde Bodrum limanına ulaşıyoruz. Çıkış işlemlerimiz sona erdikten sonra harika bir tatil geçirmiş olduğumuz ‘Blue Sapphire’ gemimizden ayrılıyor ve Bodrum limanında bizi bekleyen aracımız ve kaptanımız ile buluşuyoruz ve Maramris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Marmaris’te sizleri buluşmuş olduğumuz noktalarda bırakıyor ve başka maceralarda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT: Gemimiz ultra her şey dâhil konseptinde hizmet verdiği için gemide daha fazla vakit geçirmek isteyen misafirlerin de olabileceğini düşünerek, kara turları opsiyonel olarak sunulmuştur. Opsiyonel turlar ayrı bir dosya olarak sizlere iletilecek ve katılmak istediğiniz turlar için gezi öncesinde rezervasyon yapılacaktır.

BLUE SAPPHIRE GEMİMİZ HAKKINDA

*1 Ana restoran, 3 A La Carte Restoran ve 4 farklı bar seçeneği mevcuttur

*Cruise gemilerinde alışık olunan küçük kabinler yerine, ferah, 5 yıldız otel konforunda kabinler tercih edilmiştir.

*Deluxe otellerin mutfağının lezzetini ve sunumunu geminin içine taşıdık. 2000 yılında düzenlenen Malta Dünya Aşçılar Yarışmasında, Altın Madalya kazanan Bülent Usta ve ekibi ile Blue Sapphire’de sizlere butik restoranı aratmayan bir mutfak vaat ediyoruz.

*Hiç bavul toplama açma derdi olmadan sizlere farklı şehirleri görmenin ayrıcalığını yaşatırken; gemide geçirdiğiniz sürecinde aklınızda yer etmesi bizler için çok önemli. Veranda Bardan Havuz başına, British Lounge tan tüm güvertelere, Canlı Müzik, DJ Performanslar, Dans Gösterileri sizleri bekliyor.

*Gümrüksüz alışveriş imkânı sağlayan mağazalarımız geminin hareketi ile açılmaktadır. Size özel indirimleri kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

ÜCRETE DÂHİL OLAN HİZMETLER

** 4 gece standart iç kabin kategorisinde ULTRA HER ŞEY DÂHİL konaklama (açık büfe sabah-öğlen-akşam yemekleri ve içecekler)

** 09:00-02:00 sınırsız içecek (tüm içecekler bardakta servis edilir)

** Mini bar ilk gün fiyata dâhildir

** Liman Vergileri Kişi Başı 150,00 €

** Animasyon ve Günlük Aktiviteler

** Gece Atıştırmalıkları

** Marmaris-Bodrum ve Bodrum-Marmaris transferleri

** Gemide Türkçe bilen görevli yardımı (resepsiyon, restoran v.b.)

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

** Çamaşırhane, Spa, Güzellik Salonu

** İnternet Paketleri (1GB 15€, 5 saat limitsiz 15€, Hız:16mb)

** Sağlık sigortası (zorunlu değildir, yaptırılması tavsiye edilmektedir)

** Kara Turları (tur detayları ve programları ayrıca iletilmektedir)

** Mykonos’da Shuttle & Santorini de teleferik ücretleri

** Servis Hizmeti (Tavsiye edilen bahşiş tutarı kişi başı günlük 12 Euro)

** Vize bedeli ve yurt dışı çıkış harcı

NOT: Program için tek girişli Schengen Vizesi gerekmektedir. Hizmet pasaportu (yeşil pasaport) sahibi misafirlerimizin vize almasına gerek olmamaktadır. Şirketimiz ‘Vize Alım Hizmeti’ de yapmaktadır. Detay bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

TUR PAKET ÜCRETİ :

695,00 € (iki kişilik odada kişi başı)- iç kabin fiyatıdır

750,00 € (üç kişilik odada kişi başı) – dış kabin fiyatıdır

995,00 € (tek kişi katılım farkı)- iç kabin fiyatıdır

275,00 € (0-12 yaş çocuk)

**Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 31 Mart 2023 tarihine kadar yapılacak olan ödemeler için geçerli olacaktır.

**225,00 € (kişi başı) kaparo ödemesi ile ön rezervasyon yaptırıp bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

**3 kişi konaklamalar (3 yetişkin / 2 yetişkin + 1 çocuk) ‘DIŞ KABİN’ kategorisindeki kabinlerde olmaktadır.

İPTAL ŞARTLARI:

**Tur kalkışından 30 günden fazla var ise ödenmesi zorunlu vergi,harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar (zorunlu seyehat sağlık sigortası,paket tur ile ilgili üçüncü kişilere yapılan ve geri alınamayacak olan ödemeler) hariç olmak üzere herhangi bir kesinti yapılmaksızın katılımcının ödemiş olduğu bedel kendisine iade edilir.

**30-21 gün %85 ceza kesilir.20 gün ve altı 0 ceza kesilir.

 

GENEL BİLGİLENDİRMELER

**Yeşil pasaportu olan misafirlerimizin vize almasına gerek olmamaktadır.

**Bordo pasaport (umuma mahsus pasaport) sahibi misafirlerimiz vize alımları ile ilgili işlemler için bizlerle iletişime geçebilirler.

**2022 yılında belirlenen yurt dışı çıkış harcı 150,00 TL olup gezi tarihi öncesinde yetkili bankalardan ödeme karşılığında alınabilmektedir. (yurt dışı çıkış harcı ile ilgili 2023 yılında fiyat değişikliği olabileceği söylenmektedir)

**İnternet paketi satın almak isteyen misafirlerimiz, bu işlemi gemide yaptırabilirler. Telefonunu yurt dışı görüşmelere açtırmak isteyen misafirlerimize seyahat öncesi operatörleri ile iletişime geçmeleri tavsiye olunur.

İlke ve şartlar

NOT: Program için tek girişli Schengen Vizesi gerekmektedir. Hizmet pasaportu (yeşil pasaport) sahibi misafirlerimizin vize almasına gerek olmamaktadır. Şirketimiz ‘Vize Alım Hizmeti’ de yapmaktadır. Detay bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 5 | Gece : 4


Dahil HizmetlerHariç Hizmetler


Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz