Hakkımızda


Koral Turizm Seyahat Acentesi,1992 yılında Marmaris’te kurulmuş olup, şu anda  Ege Bölgesi’nin en büyük A grubu acentelerinden biridir.1992 yılından beri de TURSAB üyesidir.


Koral Turizm önce lokal acente olarak faaliyetlerine başlamış ve turizmin gelişmesine paralel olarak, Avrupa’nın önde gelen tur operatörleri ile anlaşarak incoming yapan acente pozisyonuna geçmiştir. Faaliyetlerin yoğunluğu ofislerinin olduğu Fethiye ve Marmaris bölgesindedir. Günümüzde ise Koral Turizm yurt içi konaklamalı ve günübirlik turlar düzenleyen, araç kiralama ve havaalanı transferi hizmetleri veren bir acente haline gelmiştir. 


2016 yılı itibariyle Koral Turizm’in Marmaris, Fethiye ve Antalya'da ana ofisleri vardır, bunun dışında da Bodrum, İstanbul, Didim, Kuşadası ve Çeşme’de de partner acenteler aracılığı ile hizmet vermektedir. Koral Turizm’in hizmet verdiği, Avrupa’nın önde gelen tur operatörleri listesi şu şekildedir:

 

  ** Travel Republic / İngiltere
  ** Classic Collection Holidays / İngiltere
  ** Friendship Travel / İngiltere
  ** Sonar Reizen / Hollanda
  ** Rezervare.ro / Romanya
  ** Anadol Travel Company / Türkiye
  ** Parasol Travel / Türkiye
  ** Moris Tourism / Türkiye


Koral Turizm özellikle yurtiçi turlar ve deniz-güneş tatilleri konusunda uzmanlaşmış olup, yurt içinde bir çok destinasyonda, farklı kategorilerdeki oteller ile çalışmaktadır.Bunun yanında, verilen hizmetlerin kalitesini arttıracak, profesyonel donanımlı rehberler ve 75 araçlık filosu ile Koral Turizm sürekli büyümekte, yeni otelleri ve tur olarak yeni destinasyonları hizmet portföyüne katmaktadır.


Koral Turizm aynı zamanda iki otelin de işletmesini yapmaktadır.Bunlardan biri Marmaris-İçmeler bölgesinde yer alan Navy Otel ve bir diğeri de Fethiye’de yer alan Delta Boutique Otel’dir.


Koral Turizm’in  filosu 75 araçtan oluşmaktadır ve aynı zamanda uluslararası araç kiralama şirketlerinin de temsilciliğini yapmıştır. Koral Turizm araç kiralama hizmetini İstanbul,İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, İzmir, İzmir Adnan Menderes Havaalanı, Antalya ve Bodrum gibi önemli destinasyonlarda da vermektedir.


TURLAR HAKKINDA


Koral Turizm , Türkiye’nin her bölgesine tur düzenleyecek tecrübede ve donanımda olup, düzenli olarak her sene yaptığı turlardan başlıcaları aşağıdaki gibidir:


KONAKLAMALI TURLAR
  ** Kapadokya Turları
  **Kar Tatili Turları (Eğirdir,Bursa)
  **Termal Turları (Afyon , Denizli)
  **Antalya Turları
  **Karadeniz Turları
  **Eskişehir-Ankara Turları
  **Şeb-i Arus Turları
  **Sevgililer Günü Turları
  **Çanakkale Turları


Bunların dışında Koral Turizm , büyük bir araç filosu ve kalifiye personele sahip olduğu için, talep olması durumunda, gruplara yönelik, istenilen destinasyonlara özel turlar organize edebilmektedir. Koral Turizm’in bütün turlarında profesyonel bir acentenin takip etmesi gereken bütün prosedürler titizlikle takip edilmektedir. Koral Turizm ile bir tura katılan misafirlerin, diğer turlara da katılmalarını teşvik etmek amaçlı uygulamalar yapılmaktadır.

 

GÜNÜBİRLİK TURLAR


Koral Turizm, Marmaris, Fethiye, Bodrum, Denizli, Muğla ve civarı, İzmir gibi gerek doğal güzellikleri gerek kültürel ve tarihi zenginlikleri çok olan bir coğrafya da yer almasının avantajıyla misafirlerine bu bölgelere günü birlik geziler yapma fırsatı da vermektedir. Başlıca günübirlik gezilerimiz aşağıdaki gibidir:


  **Efes Turu
  **Pamukkale Turu
  **Şirince Turu
  **İzmir Turu
  **Jeep Safari Turları
  **Datça-Knidos Turu
  **Ödemiş-Tire-Birgi
  **Sasalı Doğal Yaşam Parkı turu
  **Fethiye Turu
  **Muğla Akyaka Turu
  **Dalyan Turu
  **Bodrum Turu


Koral Turizm’in düzenlediği başlıca günübirlik turlar bunlar olup, yüksek sezonda bu turların bir kısmı her hafta düzenli olarak bir kereden fazla bile çıkabilmektedir. Günübirlik turlarda, bu zengin coğrafyada, bunların dışında tarihi ve kültürel gezileri arttırma potansiyeli de bulunmaktadır.