KÖYCEĞİZ-YUVARLAK ÇAY VE SULTANİYE KAPLICALARI GEZİSİ…
Marmaris
28.07.2024 (Pazar-Sunday)

Açıklama

Güzel bir kahvaltı, harika bir koyda keyifli bir yüzme molası ile birleşiyor…

Siz de, güzel bir kahvaltının mutluluk ile çok yakından ilgisi olduğunu düşünenlerdenseniz, gelin tatil gününüzü leziz bir kahvaltı keyfi ve üstüne de harika bir koyda yüzme ayrıcalığı ile süsleyelim.  Sultaniye Kaplıcaları ziyareti de turun bonusu olacaktır.

TUR PROGRAMI

Saat 08:30 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup Köyceğiz’in meşhur Yuvarlak Çay bölgesine hareket ediyoruz. Güne enerjik ve mutlu başlamak için şırıl şırıl, buz gibi suların yanı başınızda aktığı Yuvarlakçay’da güzel bir kahvaltı ile başlayacağız. Kaynayan suların yüzeye çıkması sonucu olmuşmuş, doğanın en güzel parçalarından biri olan Yuvarlak Çay’da tüm stresinizi atmanıza yardım edecek, sıcağın bunaltıcı etkisini unutacak ve serinliğin tadını çıkaracağız. Kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz daha da serinlemek için 10 derece sıcaklıktaki Yuvarlak Çay’ın soğuk sularına kendilerini bırakabilirler.

Kahvaltı keyfimizi tamamladıktan sonra, Köyceğiz gölü kenarında kahvelerimizi de içip, bölgenin en güzel koylarından olan Ekincik Koyu’na hareket ediyoruz. Doğanın tüm güzelliklerini sunduğu koyda, sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda bol bol yüzebilir, güneşlenebilir ve koyda bulunan restoran-cafelerde yeme-içme ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Ekincik’te geçireceğimiz serbest zaman sonrası Sultaniye Kaplıcaları’na geçiyoruz. Türkiye’nin en yüksek radyoaktivitesi olma özelliği taşıyan bu kaplıcalar, sularında klorür, kalsiyum sülfat ve radon bulundurmaktadır. Birçok hastalığa iyi geldiği bilinen Sultaniye Kaplıcaları; özellikle cilt ve kadın hastalıkları bulunanların ziyaret ettiği bir yerdir. Şifalı Kaplıcalarda güzelleşip J keyifli günümüzü en sağlıklı şekilde bitiriyoruz.

Marmaris’te sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

İlke ve şartlar

Marmaris’te sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler
  • Sabah kahvaltısı
  • Kaplıca giriş ücretleri

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Sabah kahvaltısı harici yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez