BOZUKKALE (LORYMA) KOYU GEZİSİ
Marmaris
22.09.2024 (Pazar-Sunday)

Açıklama

Bozburun yarımadasının saklı cennetlerinden birini keşfetmek, tertemiz bir denizde, kalabalıklardan uzak bir koyda harika bir gün geçirmek ve bunun yanında da gurmelerin damak tadına uygun bir öğlen yemeği yemek… Güzel bir tatil gününü, bu şekilde değerlendirmeyi hayal eden misafirlerimizi gezimize bekliyoruz. Kara yolu ile ulaşımı olmayan, sadece özel yatların rotasında bulunan bu bakir koyda, doğa ile baş başa kalmanın mutluluğunu yaşayacak ve ilham verici bir gün geçireceğiz…

TUR PROGRAMI:

Sabah saat 08:30’da siz değerli misafirlerimiz ile Eşref Girginç Parkında (LC Waikiki karşısı) buluşup Serçe Limanı’na doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir buçuk saat sürecek yolculuğumuzun ardından limanda bizleri bekleyen teknemize binip yaklaşık olarak 20-25 dakikalık Rodos manzaralı tekne yolculuğundan sonra karadan ulaşımı olmayan Bozukkale diğer adı ile Loryma Koyu’na ulaşıyoruz. Hizmeti, temizliği, konforu ve rahatlığıyla dönmek istemeyeceğiniz Loryma Restoranımıza yerleştikten sonra yol yorgunluğumuzu mavi derin sulara dalarak atıyoruz.

Böyle güzel bir yerde, damak tadınıza uygun bir öğlen yemeği ile günümüzü daha da keyifli bir hale getirmek için restoranımıza geçiyoruz. Öğle yemeğindeki menümüz 4 çeşit soğuk meze, balık veya ızgara, patates, salata şeklindedir. Öğle yemeğimizi alıp kahvelerimizi içtikten ve deniz keyfimizi yaptıktan sonra iskelede bizleri bekleyen teknemiz ile koya adını veren kaleyi ziyaret ediyoruz. (Bu gezi opsiyonel olup, grup çoğunluğunun kabulüne bağlıdır) Kaleye, Bozukkale denilmesinin sebebi kalenin bir bölümünün olmamasından kaynaklıdır. Bölgeyle ilgili olarak çok net bilgilere ulaşılamasa da korunaklı bir yer olmasından dolayı birçok donanmanın burada demir attığını söyleyebiliriz. Bozukkale ziyaretimizin ardından Serçe limanında bizi bekleyen aracımıza dönüyor ve Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Marmaris’te buluştuğumuz noktalarda, siz değerli misafirlerimizle sonraki turlarımızda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra koltuk numarası atanmakta olup, ödemeye istinaden bu numara kesinleşmektedir.

NOT: Öğlen yemeğinde usta aşçılar tarafından özenle hazırlanan balık / tavuk / köfte ana yemeklerinden biri ile birlikte mezeler ve salatalar, ilaveten de su alıyor olacağız. Ayrıca gün içerisinde koya adını veren Bozukkale kalesine gidiş ve dönüş tekne transferleri de fiyatın içerisindedir.

İlke ve şartlar

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra koltuk numarası atanmakta olup, ödemeye istinaden bu numara kesinleşmektedir.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Araç içi ikramlar
  • Marmaris-Serçe limanı / Serçe limanı-Marmaris gidiş geliş transferleri
  • Öğlen yemeği + Bozukkale koyuna ve kalesine gidiş ve dönüş tekne transferleri

Hariç Hizmetler


  •     Tüm yemeklerde alınan içecekler    
  •     Kişisel Harcamalar    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez