UÇAKLI KARADENİZ-BATUM TURU
whatsapp
UÇAKLI KARADENİZ-BATUM TURU
Marmaris - Fethiye
06-10 Ekim 2020 (4 gece-5 gun)

Açıklama

-uçak ile gidiş, geliş-

Karadeniz’in muhteşem doğası ile buluşmak, yeşilin her tonunu yerinde görmek için siz misafirlerimizi Karadeniz turumuza bekliyoruz. Karadeniz’e gitmişken de Gürcistan’ın en önemli turistik şehirlerinden Batum’u günübirlik programımız ile ziyaretlerimiz arasına alıyoruz.

 

TUR PROGRAMI :

06 Ekim(Salı) : Saat 01:30 ‘da Eşref Girginç Parkında buluşma ve İzmir’e hareket. İzmir’den , Trabzon’a uçacak olan uçağımızın hareket saati 07:45 (Pegasus PC3240 07:45-09:35 uçağı).Trabzon’a varış sonrası (tahminen 09:35 civarı) ilk gün ziyaretlerimize başlıyoruz. Yoğun geçecek programımıza ilk olarak Trabzon’un sembollerinden biri olan ve Atamız’ın da konakladığı Atatürk Köşkü ziyareti ile başlıyoruz. Atatürk Köşkü ziyaretimizin ardından öğlen yemeğimizi almak üzere yöresel lezzetleri tatma imkanınız olan meşhur Akçaabat köftesini deneyebileceğimiz serbest öğlen yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Ayasofya Kilisesi’ne doğru yola çıkıyoruz.Burada yaşayacağımız duygu dolu dakikaların ardından , günümüzde cami olarak kullanılan Ayasofya Kilisesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ayasofya ziyaretimizi  tamamladıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Yol yorgunluğumuzu atmak üzere odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Trabzon otelimizde. (Trabzon konaklama)

07 Ekim (Çarşamba) : Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra gezilerimize başlıyoruz. Ziyaretlerimize Karadeniz’in sembollerinden biri olan Sümela Manastırı ile başlıyoruz. (Sümela Manastırı 5 senedir tadilatta olmasından dolayı, panoramik olarak görülmekte içi gezilememektedir) Muhteşem doğası ve manzarası ile Sümela Manastırı’nın bulunduğu noktada güzel fotoğraflar çekip rehberimizin manastır ile ilgili bilgilendirmelerini dinledikten sonra , günümüzün geri kalanında , dünyada sadece Trabzon’da yapılabilen kazaziye, hasır ve telkâri işçiliğinin tanıtılıp satışının yapıldığı galeri ve Trabzon’un turizm merkezi, muhteşem manzarası ile ünlü Uzungöl’ü ziyaret ediyoruz. İsviçre Alplerini aratmayan güzellikteki Uzungöl’de yöresel öğle yemeği molası verilecektir ve ardından da göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman olacaktır. Gezilerimizden sonra Hopa’ya hareket edeceğiz ve konaklamamız ile akşam yemeğimiz Hopa’da olacaktır. (Hopa konaklama)

08 Ekim (Perşembe) : Kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Muhteşem Karadeniz manzaraları eşliğinde Sarp Sınır Kapısına vardıktan sonra Gürcistan’a giriş işlemlerini tamamlıyoruz. Panoramik şehir turumuzun ardından Batum Şehir Merkezi’ni ziyaret ediyoruz. Tiyatro meydanı, Avrupa meydanı ve binası ile Piazza meydanı merkezdeki ziyaretlerimiz olacak. Ali ve Nino’nun hikayesinden esinlenilerek yapılan aşk heykelinde keyifli dakikalar ve harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Serbest zamanın sonrasında dönüş yoluna geçiyoruz. Türkiye’ye giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Ayder’de ki otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve istirahat. (Ayder konaklama)

ÖNEMLİ UYARI: BATUM`A GİRİŞLER SADECE, ÜZERİNDE T.C. KİMLİK NUMARASI YAZAN NÜFUS CÜZDANLARI YA DA PASAPORT İLE GERÇEKLEŞEBİLMEKTEDİR. EHLİYET İLE GİRİŞ YAPILAMAZ. RESİMSİZ ve YIPRANMIŞ KİMLİK, PASAPORT GEÇİŞ İZNİ ALAMAMAKTADIR.

ÖNEMLİ UYARI: Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUMA geçişleri için NOTER den onaylı MUAFFAKATNAME almaları gerekmektedir.

09 Ekim (Cuma) : Kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkıyoruz. Ayder Yaylası – Gelintülü Şelalesi, Çamlıhemşin yöresel mimariye uygun ahşap evleri , çay bahçeleri ve Osmanlı döneminden kalma taş köprüleri ile eşsiz manzaralar sunan Fırtına Vadi’si, Timistav Taş Kemer köprüsü şeklinde olacaktır. Ayder ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra Karadeniz’in sembollerinden biri olan ve her Türk’ün damak tadında önemli bir yere sahip olan  ‘Çay’ ın yapılışını ve hikayesini dinlemek üzere ‘Çay fabrikası’ ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm gezilerimizin ardından Trabzon’a hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir. (Trabzon konaklama)

10 Ekim (Cumartesi) : Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış. Nasıl geçtiğini anlayamadığımız beş günün ardından Trabzon havalimanına hareket ediyoruz. Uçuş saatimiz sabah 10:05 Trabzon- İzmir ( Pegasus PC3241) uçuşumuza yetişerek İzmir’e hareket ediyoruz.

İzmir’de siz değerli misafirlerimizi bekleyen aracımız ile buluşuyoruz ve tüm güzel anılarımızla birlikte Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Eve geldiğinizde ‘vay be daha dün Ayder’deydik’ diyerek anılarınız tekrar gözünüzün önünden geçiyor ve tebessüm ediyorsunuz’. J Başka Koral Turizm tularında görüşmek dileğiyle…

NOT : Uçak firmalarından dolayı oluşabilecek, uçak saati değişikliklerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda şirketimizin tur programında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

NOT: Turlarımızda Korona Virüs Hastalığı (COVID-19 ) Önlemleri Alınmaktadır.

İlke ve şartlar

ÖNEMLİ UYARI:BATUM`A GİRİŞLER SADECE, ÜZERİNDE T.C. KİMLİK NUMARASI YAZAN NÜFUS CÜZDANLARI YA DA PASAPORT İLE GERÇEKLEŞEBİLMEKTEDİR. EHLİYET İLE GİRİŞ YAPILAMAZ. RESİMSİZ ve YIPRANMIŞ KİMLİK, PASAPORT GEÇİŞ İZNİ ALAMAMAKTADIR. ÖNEMLİ UYARI:Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUMA geçişleri için NOTER den onaylı MUAFFAKATNAME almaları gerekmektedir. NOT : Uçak firmalarından dolayı oluşabilecek, uçak saati değişikliklerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda şirketimizin tur programında değişiklik yapma hakkı saklıdır. NOT: Turlarımızda Korona Virüs Hastalığı (COVID-19 ) Önlemleri Alınmaktadır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Nakit -

Günler : 5 | Gece : 4


Dahil Hizmetler


 • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
 • 4 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama (açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri)
 • Ören yerleri giriş ücretleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • İzmir-Marmaris, Marmaris- İzmir havaalanı transferleri
 • Batum gezisi
 • İzmir – Trabzon, Trabzon – İzmir uçak biletleri
 • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


 •     Kişisel harcamalar    
 •     Öğlen yemekleri    
 •     Yurt dışı çıkış harcı    
 •     Tur programında açıkça belirtilmemiş olan geziler    
 •     Batum Botanik Park Girişi    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez



Tur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.