whatsapp
OLYMPOS-KAŞ - KEKOVA TURU
Marmaris - Fethiye
Date/Tarih

Açıklama

Huzura Yolculuk…

Mitolojik hikayeler eşliğinde başlayacağımız bu serüvende, 2 günlüğüne de olsa sizleri rutin hayatınızdan uzaklaştırmak, doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne serdiği Olympos bölgesinde hem yeşilin tadını hem de mavinin en keyifli halini yaşatmak istiyoruz. Doğallığın ve sadeliğin ön planda olduğu bu turdan yeni hayallerle ve daha mutlu bir ruh haliyle döneceğinize inanıyoruz… :)

Pazar sabahına Olympos’taki ağaç evlerin manzarası ile uyanmak, denizin derinliklerinde bir antik kenti seyrederek yapılan tekne turu, ormanın içerisinde gizemini hala koruyan bir antik kent ve Türkiye’nin en güzel plajlarından Kaputaş’ta deniz keyfi…

 

TUR PROGRAMI

1.Gün : Sabah saat 07:00 ‘da Eşref Girginç Parkı’nda buluşma ve hareket. Kahvaltı molamızın ardından Kekova’ya hareket ediyoruz. Denizin dibindeki cennet diye tanınan Kekova’da , ‘batık şehir’i de göreceğimiz yarım günlük tekne turuna çıkıyoruz. Tekne yolculuğu sırasında balıkları gördüğünüz kadar, Likya uygarlığından kalmış antik eserleri de izliyor ve hayran kalıyorsunuz. Tekne gezimizi tamamladıktan sonra, tekrar yola çıkıyor ve Olimpos’un insanların hayallerini tazeleyen sahilinde akşamüzeri deniz keyfini çıkarmak üzere, önce otelimize yerleşiyor ve sahile geçiyoruz. Keyifli günümüzü otelimizde alacağımız akşam yemeği ile bitiriyoruz.

 

2. Gün: Sabah kahvaltımızın ardından kaldığımız bölgeyi daha yakından tanımak amacıyla Olympos Antik Kenti’ni ziyaret ediyoruz. Olympos bir ören yeri olduğu için büyük bir turistik merkez olması yasalarla engellenmiştir. Bu şekilde bölgenin doğal yapısı korunmuş ve bölge tüm ziyaretçilerin keyifli vakit geçirebileceği doğal bir cennet haline gelmiştir. Olympos Antik Kenti de en son doğa tarafından fethedilmiştir. Şehri gezmek için ormanın içerisinden , vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Olympos’tan ayrılıyor ve Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Geziyi güzel bir deniz keyfi ile tamamlamak adına yol üzerinde Kaputaj Plajı’nı ziyaret ediyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu harika sahildeki keyifli zamanın ardından Kaş Merkezi ziyaret ediyor, tatilimize dair hediyelik eşyalar almak isteyenler için kısa bir alışveriş molası ile programımızı bitiriyor ve şarkılar eşliğinde Marmaris’e dönüyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

İlke ve şartlar

Sabah saat 07:00 ‘da Eşref Girginç Parkı’nda buluşma ve hareket


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 2 | Gece : 1


Dahil HizmetlerHariç Hizmetler


Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.