AFYON TERMAL TURU
Marmaris - Fethiye
11-15.12.2023

Açıklama

-5* SANDIKLI PARK THERMAL OTEL-

-Sağlığınız Her şeyden Değerlidir-

Sağlığınız her şeyden değerlidir, konsepti ile hazırlanan bu turumuzda, termal suların keyfini çıkarabileceğiniz Afyon-Sandıklı’nın en güzel 5 yıldızlı tesislerinden birinde 4 gece 5 günlük sıcacık bir tatil programı sizleri bekliyor.  Afyon’un fiyat-performans anlamında en uygun fiyatlı ve iyi termal otellerinden birinde sağlıklı bir hafta geçirmek isteyen misafirlerimizi gezimize bekliyoruz.

TUR PROGRAMI

1.GÜN: MARMARİS-AFYON YOLCULUK – OTEL AKŞAM YEMEĞİ VE İSTİRAHAT

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 08:30 ‘da Eşref Girginç Parkında (LC Waikiki karşısı) toplanıyor ve Afyon’a doğru hareket ediyoruz. Yol üzeri ihtiyaç molaları sonrası konaklamamızı gerçekleştireceğimiz SANDIKLI PARK THERMAL otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ilk günden itibaren termal suların keyfini çıkarmaya başlayabilir.

2.GÜN: OTEL SERBEST ZAMAN-TERMAL-SPA

Bugün sizlere otele geliş amacımız olan termal suların keyfini çıkarmanız için tüm gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz kendilerine SPA programları (ekstra) ayarlayabilirler. Çocukla katılan misafirlerimiz otelin çocuklara yönelik aktivite programlarını inceleyip değerlendirebilirler.

3.GÜN: OTEL SERBEST ZAMAN-TERMAL-SPA

Sabah kahvaltımızın ardından kendimizi otelimizin termal sularına bırakıyoruz. Tüm gün siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz.

ŞEHİR İÇİ SERVİSİ: Misafirlerimiz tarafından talep olması durumunda Afyon şehir ve alışveriş gezisi yapılacaktır. Gezinin içeriğinde Afyon merkezde serbest zaman ve Afyon’un en büyük açık hava alışveriş merkezi olan Afium Outlet ve Eğlence Merkezinde serbest zaman şeklinde olacaktır. (Ücret 200,00 TL)

Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım hizmeti.

**Minimum 25 kişi katılımı ile gerçekleşecek olan gezi için tur hareket tarihinden önce bilgi vermeniz gerekecektir. Ücret turun çıktığı ilk gün acente yetkilimiz tarafından toplanacaktır.

4.GÜN: OTEL SERBEST ZAMAN-TERMAL-SPA

Sabah kahvaltımızın ardından kendimizi otelimizin termal sularına bırakıyoruz. Tüm gün siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.

5.GÜN: OTEL ÇIKIŞ-DENİZLİ BULDAN GEZİSİ-MARMARİS DÖNÜŞ

Sabah kahvaltımızı yapıyor ve saat otelimizden çıkış işlemlerimizi hallediyoruz. Günümüzün ilk ziyaretini gerçekleştirmek üzere Denizli’nin, Buldan ilçesine doğru yol alıyoruz. Buldan, Denizli 'ye yaklaşık bir saat uzaklıkta, tarih kokan, dokuma ve tekstil cenneti, kumaşları ve ipeği ile yüzyıllardır adından söz ettiren bir ilçedir. Dokumanın tarihi o kadar eskilere dayanmaktadır ki; Padişah Genç Osman'ın gömleği, Ertuğrul Gazi'nin içliği, Barbaros Hayrettin Paşa'nın şalı Buldan' da dokunmuş ve Topkapı Sarayında sergilenmektedir. Arzu eden misafirlerimiz, Buldan çarşısında birbirinden güzel dokuma ürünleri satan dükkânlardan alışverişlerini yapabilir, dileyenler ise Buldan’ın tarihi sokaklarında dolaşarak, restore edilmiş birbirinden güzel sarılı-mavili evleri ve cıvıl cıvıl sokakları fotoğraflayabilirler. Serbest

öğle yemeği molamızın ardından Marmaris’e geri dönüş yoluna çıkmak üzere, aracımıza yerleşiyoruz. Keyifli bir tatil geçirmenin mutluluğu ile Marmaris’e ulaşıyoruz. Sizlerle buluştuğumuz noktalarda, başka gezilerde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

**Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 15 Ekim 2023 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

**Çocuk indirimleri 2 yetişkinle birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

**İlk rezervasyon esnasında 2500,00 TL kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

**Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir, ilk ödeme sonrasında koltuk numarası otomatik olarak atanmaktadır. Koltuk numarası ile ilgili bir hassasiyetiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.

OTEL KONSEPT BİLGİLERİ;

*07:00-10:00 saatleri arasında Sabah Kahvaltısı,

*13:00-14:00 saatleri arasında Garden Havuz Bar’da çorba saati,

*14:30-15:30 saatleri arasında Garden Havuz Bar’da Aperatif Büfe,

*16:00-17:00 saatleri arasında Lobbyde Coffe Break,

*16:30-17:30 saatleri arasında Garden Havuz Bar’da Gözleme Saati ikramı,

*18:45-20:30 saatleri arasında Akşam Yemeği, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği açık büfe şeklinde verilmektedir. Her gün odalara odabaşına 1,5 lt su ikramımız olacaktır. Keyif Bar / Lobi bölümünden alınacak olan açık su, çay, neskafe, buzlu meyve, bardak gazlı içecek, hazır meyve suyu(açık) 10:00-00:00 arası ücretsiz (Self Servis),

* Akşam yemeklerinde çay, neskafe, açık hazır meyve suyu ücretsiz (Self Servis), Termal Spa katında bitki çayı 11:00-18:00 arası ücretsiz (Self Servis),

*Türk Kahvesi, kutu kola, fanta, meyve suyu ile tüm alkollü içecekler ekstra ücrete tabidir.   

*Ehl-i Keyif Bar (canlı müziğin bulunduğu alan) tüm içecekler ekstra ücretlidir.

İlke ve şartlar

**Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 15 Ekim 2023 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır. **Çocuk indirimleri 2 yetişkinle birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır. **İlk rezervasyon esnasında 2500,00 TL kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 5 | Gece : 4


Dahil Hizmetler


  • Seyahat sigortası
  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • 5 yıldızlı Sandıklı Park Thermal Otel’de, 4 gece, yarım pansiyon plus (sabah kahvaltısı-açık büfe- , öğlen yemeği –çorba büfesi ve gözleme seçenekleri- ve akşam yemeği-açık büfe- ) konaklama
  • Acente Refakati

Hariç Hizmetler


  •     Otel konaklaması haricindeki yemek ücretleri    
  •     Kişisel harcamalar ( telefon, mini bar, vs )    
  •     Ekstra şehir turu    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Türünü Seçiniz Seçiniz