Virgin Gorda plajları ve lobste


Küçük bir uyarı, Club Med 2
Club Med 2Club Med 2
Club Med 2
Fransız ve hissediyor. Teknede bu hafta 280 misafirler dışarı, ben bir tane en azından bazı Fransızca konuşmak değil sanmıyorum. Eğer sadece burada İngilizce konuşabilir eğer oldukça sıkıcı bir hafta olacağını ... ve farkında olabilir gibi Fransızca dışında başka bir şey konuşmak için geldiğinde ... Fransa'da yaşayan Fransız insanlar emmek. Sen dürüst uyardı!

 

Yani bu sabah, bu BVI zamanı. Hayır ben buraya iş için gelmiyorum. Ve BVI sadece çok güzel plajları, yatlar ve İngiliz Virgin Adaları için durmak yok ... Offshore şirketler için durmazsa. Biz Dominika bütün gece uzun kalkmıştı ... Dominika Topluluğu ve kötü .... BVI İngiliz Bölgesi ve oldukça zengin olduğunu.

 

Bana Thierry .... aynı yaşta olan benim gün geçirdim, ve bu hafta biraz eğlenmek için hazır. Biz bu yolculukları onların otuzlu tek bayanlar bulmuyorum biliyoruz günün sonunda ... biz biliyorduk Çünkü bizim kitap okumak daha başka bir şey yapmak organize etmek gerekir! Virgin Gorda hakkında ödevimi yapmadım. Ben dalış ortalama kew ve seyir bizim için organize ıstakoz Barbekü öğle yemeği vardı
Istakoz süresi ... Istakoz zaman ...
Istakoz süresi ...
plaj! Yani biz sadece sabah sahilde gitmek niyetiyle bir "Beacher" aldı.

 

"Bir" plaj Kulübü Med sabah kiralanan bir servis vardı. Önümüzdeki rasta sürücüsü ... evet adam ayarlanır ... ve o yolda bize düştü. Bu tamamen dışarı mavi, off-plan! Bize "Hamam" Ulusal Parkı keşfetmek gitmek için zaman oldu. Bu Milli Parkı çeşit ... granit kayaların ayrılmış plajları bir dizi. Ben ilk ciddi eğlenmek için hazır gençler için macera zammı çeşit oldukça kendimi bulmadan önce ... Seyşeller hissettim. Vay, bu şaşırtıcı bir yerdir!

 

Biz bile biz sadece sağ izi olsaydı dolaşıp gibi ıssız koylarda kaybolmadan ... plaj plaj gidiyor ve bu büyük kayalar tırmanma bütün sabah geçirdi. Su, güzel ve sıcak .... yatlar etrafında vardı, sadece düz dolu eğlence ... basit!

 

Biz sadece son servisi için zamanında geri Club Med plaja yolumuza yaptı. İyi fikir, biz Barbekü hiçbir fikrim, ve geri binmek zorunda gibi
Havuz küçük pina colada ... havuz küçük pina colada ...
Havuz küçük pina colada ...
seyir iniş noktası bir yürüme oldukça oldu. Istakoz Barbekü! Bu sadece sadece sesler arada kötü olamaz. Bu başka bir oldu ... salata Gül şarap ... ve evet, çok ıstakoz serbest akışı! Güneş bizim yüzleri ızgara ıstakoz gibi aynı renk sona erdi ... öğle sonunda, orada .... ama bir kez daha ... eğlenceli oldu!

 

Geri teknede iyi bir şekerleme ve bazı yüzme havuzu süre önce kalabalıklar. Değil 280 konuk böyle büyük bir yelkenli teknede kalabalık hissettiriyor ... ama kuyruk gerçekten bizim bir şey değil basitçe.

 

Başka gerçekten eğlenceli gece bizi bekliyor ... ve Sam Amca arazi kısa bir yelken ... ya da ben çok yakında yazmak zorunda hangi başka eğlenceli bir maceraya ... için, bu aslında oldukça yakın oldu!