whatsapp
YENİ YIL BOLU – KARTALKAYA TURU
Marmaris - Fethiye
30 Aralık – 02 Ocak 2020/21 (3 Gece, 4 Gun)

Açıklama

-BOLU-GÖLCÜK-ABANT-YEDİGÖLLER-KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ-

Dört günlük harika bir tatil sizleri bekliyor. Doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sergilediği bir bölge olan Bolu’da, Gölcük, Abant, Yedigöller gibi yeryüzü cennetlerinin tadını doyasıya çıkaracağız. Bölgenin popüler kayak merkezlerinden Kartalkaya’da beyaz bir gün geçirecek ve son günümüzde de gezimizin en orijinal karelerini yakalama fırsatımızın olacağı ‘Hobbit Evleri’ ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz. Haydi gelin ‘Yeni Yıla’ hep birlikte muhteşem bir giriş yapalım.

TUR PROGRAMI:

1.GÜN: BOLU’YA YOLCULUK-GÖLCÜK PARKI-KONAKLAMA

Sabah saat 04:30 da Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluşup bu keyifli turumuza başlıyoruz. Turumuzun ilk durağı olan Bolu’ya ulaşmak üzere Aydın-İzmir-Balıkesir istikameti üzerinden yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz molalar ardından öğlenden sonra Bolu’ya ulaşıyor ve uzun yolculuğumuzu bizlere tamamen unutturacak olan Gölcük ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Bir ressamın tuvalinden çıkma ve her gezginin karesinde yerini almış olan, göl kenarı harika bir göl evi manzaralı, köprü üzerinde grup fotoğrafları çekerken eğleniyor ve bir doğa harikasında bulunmuş olmanın keyfi ile Gölcük gezimizi tamamlıyoruz. Geziden sonra akşam yemeği ve istirahat için otelimize geçiyoruz. (BOLU KONAKLAMA)

 

2.GÜN: ABANT-KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkıyoruz. İlk rotamız Abant Gölü ve Tabiat Prakı. Köknar ve çam ağaçlarının güzelleştirdiği Abant Gölü, gezginlerin ve fotoğrafçıların çok sevdiği Bolu’nun masalsı rotalarından biridir. Bölgedeki doğal güzellikleri gördükten ve ziyaretimizi tamamladıktan sonra Kartalkaya Kayak Merkezi’ne hareket ediyoruz. Ülkemizin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Kartalkaya Kayak Merkezi’nde 2 adet ana kayak alanı içerisinde 18 mekanik tesis ile çeşitli eğim ve zorluk derecelerinde toplam 25 pist bulunmaktadır. Aynı zamanda Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Snowpark ları da Kartalkaya Kayak Merkezi’nde yer almaktadır. Kayak merkezinde verilecek serbest zamanda, planlarınız doğrultusunda aktiviteler yapabilirsiniz. (telesiyej , kızak, kayak v.b.) Serbest zaman sonrası aracımızda buluşuyor ve otelimize dönüyoruz.

YILBAŞI PROGRAM DETAYLARI İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

 

3.GÜN : BOLU MERKEZ-BOLU EVLERİ – GURME YEMEK MOLASI –YEDİGÖLLER

Kahvaltımızı yaptıktan ve güzelce dinlendikten sonra aracımızda buluşuyoruz. İlk olarak, merkezde bulunan ve kentin köklü geçmişini yansıtan Bolu Evleri’ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında en iyi aşçıların yetiştiği Bolu’nun, yöresel lezzetlerini tatmak üzere, rehberimizin önereceği, gurmelere layık bir öğlen yemeği yiyoruz. Yemek sonrası gezimizin en önemli ziyaretlerinden birini daha gerçekleştirmek üzere Yedigöller Milli Parkı’na hareket ediyoruz. Gölcük ziyaretimizden sonra ‘Buradan daha güzel bir yer olamaz’ diye düşünmüşken, Yedigöller Tabiat parkında bunu biraz sorguluyoruzJ  Yedigöller Milli Parkı, gezilecek güzel yerlerin tamamını bünyesinde toplamış bir yeryüzü cennetidir. Parktan içeriye adımınızı attığınız anda, devasa büyüklükte ağaçlar sizleri selamlar, bugüne kadar sadece televizyonlarda gördüğünüz farklı kuş türleri ile karşılaşır ve doğanın bu güzelliklerine şahit olduğunuz için kendinizi ayrıcalıklı hissedersiniz. Yedigöller’deki gezilerimizi tamamladıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Bolu otelimizde.

 

4.GÜN: ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI-HOBBİT EVLERİ - MARMARİS DÖNÜŞ YOLCULUĞU

 

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Doğal güzellikler konseptindeki gezimizi, yine doğal güzellikler ile sonlandırmak adına Ormanya Doğal Yaşam Parkı’na doğru yola çıkıyoruz. Gezimizin en merak uyandıracak ziyaretlerinden birini de bu doğal yaşam parkında gerçekleştiriyoruz. Parkın içerisinde yer alan Ormanköy’de Hobbit Evleri’ni göreceğiz. Yüzüklerin Efendisi filmini izlemiş olanlar burayı daha da çok merak edecektir. On yılı aşan bir araştırma ve planlama sonrasında gerçekleştirilen bir proje olan Ormanya Doğal Yaşam Parkı aynı zamanda Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine de sahiptir. Size vereceğimiz serbest zamanda Hobbit Evleri’nin yanında Hayvanat Bahçesi ve Vahşi Yaşam Alanı gibi bölümleri de ziyaret ederek bu parkın keyfini çıkarabilirsiniz. Geziye dair en ilginç kareleri yakalayacağınıza inandığımız bu ziyaretimizi de tamamladıktan sonra Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Yolda vereceğimiz yemek ve ihtiyaç molaları sonrasında, gece saatlerinde Marmaris’e ulaşıyor ve başka maceralarda da birlikte olmak dileğiyle sizlerle vedalaşıyoruz.

 

**Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte geziye katılım ve konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

** Verilen fiyatlar indirimli fiyatlar olup, ilk 6 kişi için geçerli olacaktır.

**250,00 TL kaparo ödemesi (kişi başı) ile ön kayıt yaptırabilir ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz.

NOT : Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemlerimiz için tıklayınız...

İlke ve şartlar

-Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte geziye katılım ve konaklama durumunda geçerli olmaktadır. -Verilen fiyatlar indirimli fiyatlar olup, ilk 6 kişi için geçerli olacaktır. -250,00 TL kaparo ödemesi (kişi başı) ile ön kayıt yaptırabilir ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 4 | Gece : 3


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • Kokartlı rehberlik hizmeti
  • 4 yıldız otelde yarım pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil) OTEL: HAMPTON BY HİLTON

Hariç Hizmetler


  •     Öğlen yemekleri ve konaklama haricindeki diğer yemek ücretleri    
  •     Kişisel harcamalar ( telefon, mini bar, vs )    
  •     Ören yerleri giriş ücretleri    
  •     Kartalkaya Kayak Merkezinde yapılacak aktiviteler (kayak-telesiyej v.b.)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.