whatsapp
UÇAKLI KARADENİZ TURU
Marmaris - Fethiye
01-05.06.2021

Açıklama

Yeşilin her tonunu yaşamak üzere yola çıkıyoruz…

Karadeniz’in muhteşem doğası ile buluşmak, yeşilin her tonunu yerinde görmek için siz değerli misafirlerimizi Karadeniz turumuza davet ediyoruz. Doğa ananın bütün güzelliklerini cömertçe sergilediği Karadeniz hepimize iyi gelecek…

TUR PROGRAMI :

1.GÜN : ANTALYA HAVALİMANI TRANSFER-TRABZON UÇUŞ-OTEL KONAKLAMA

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 12:00’de Eşref Girginç Parkında buluşuyor ve Antalya’ya hareket ediyoruz. Antalya’dan, Trabzon’a uçacak olan uçağımızın hareket saati 19:15 (Sun Express-XQ7618).Trabzon’a varış sonrası, konaklama yapacağımız Trabzon otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizi alıyor ve keyifli geçecek olan programımız öncesi istirahat ediyoruz. (TRABZON KONAKLAMA)

 

2.GÜN : SÜMELA MANASTIRI -AYASOFYA KİLİSESİ-ATATÜRK KÖŞKÜ – UZUNGÖL – TELKÂRİ – AYDER

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra gezilerimize başlıyoruz. Programımıza Karadeniz’in sembollerinden biri olan Sümela Manastırı ile başlıyoruz. Uzun bir tadilat süreci sonrasında tekrar ziyarete açılan Sümela Manastırı’nın bulunduğu noktada güzel fotoğraflar çekiyoruz. Rehberimiz eşliğinde manastırı geziyor ve değerli bilgilendirmelerini dinliyoruz. Sonrasında Trabzon’un sembollerinden biri olan ve Atamız’ın da konaklamış olduğu Atatürk Köşkü’nü ziyareti ediyoruz. Burada yaşayacağımız duygu dolu dakikaların ardından, sadece Trabzon’da yapılabilen kazaziye, hasır ve telkâri işçiliğinin tanıtıldığı ve satışının yapıldığı galeriyi geziyoruz. Aynı zamanda orijinal Sürmene Bıçakları görüyor ve bilgi sahibi oluyoruz. Karadeniz’e özgü bu meslekleri ve değerleri tanıdıktan sonra, Trabzon’un turizm merkezi, muhteşem manzarası ile ünlü Uzungöl’ü ziyaret ediyoruz. İsviçre Alplerini aratmayan güzellikteki Uzungöl’de yöresel öğle yemeği molası verilecektir ve ardından da göl etrafında yürüyüş ve serbest zaman olacaktır. Dileyen misafirlerimiz, manzarası ile meşhur Uzungöl Teras’a çıkabilmektedir. Gezilerimizden sonra Ayder’e hareket edeceğiz ve konaklamamız ile akşam yemeğimiz Ayder’de olacaktır. (AYDER KONAKLAMA)

 

3.GÜN : ARTVİN KARAGÖL MİLLİ PARKI – DOĞA YÜRÜYÜŞÜ – GELİNTÜLÜ ŞELALESİ - AYDER

Kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkıyoruz. Yeşilin her tonunu görmek üzere çıktığımız yolculuğumuzun en unutulmaz günlerinden birini yaşamak üzere Artvin Karagöl’e çeviriyoruz rotamızı. Adı Karagöl fakat her taraf yeşilin tüm tonlarını yansıtıyor. Yol boyunca gördüğünüz her köy, her ağaç, usta sanatçıların fırçalarından çıkmış birer tablo gibi. Türkiye’nin en güzel, dünyanın da sayılı güzellikleri arasında yer alan Borçka Karagöl Milli Parkı’nda geçireceğimiz zamanda sandal kiralayabilir, yürüyüş yapabilir ve muhteşem doğanın güzelliğini yaşarken en keyifli anları fotoğraflayabiliriz. Karadeniz’e gidip de görmeden dönülmemesi gereken yerlerden Karagöl’de keyifli gezilerimizi tamamladıktan sonra, muhteşem manzaralar eşliğinde bir başka doğa harikası Ayder Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Ayder Yaylası’nın önemli doğal güzelliklerinden biri olan Gelintülü Şelalesi’ni ziyaret ediyor ve panoramik fotoğraf molaları sonrası bugünkü gezilerimizi sonlandırıyoruz. (otele varış saatine bağlı olarak Bulut Şelale’si yürüyüş opsiyonu rehberimiz tarafından bildirilecektir).Akşam yemeği ve istirahat Ayder Otelimizde. (AYDER YAYLASI KONAKLAMA)

 

4.GÜN : YAYLALAR TURU- FIRTINA VADİSİ –ZIP LINE-RİZE BEZİ - ÇAY FABRİKASI

Ayder Yaylası’ndaki güzel günümüze, otelimizde alacağımız keyifli kahvaltımız ile başlıyoruz. Bugün siz değerli misafirlerimize iki seçenek sunuyoruz. Dileyen misafirlerimiz kahvaltı sonrası rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği, yarım günlük ‘Yaylalar Turu’na katılabilir. Dileyen misafirlerimiz de yoğun programa bir mola vermek için otelde dinlenebilir veya muhteşem bir doğanın ortasında bulunan otelimiz çevresinde keyifli yürüyüşler yapabilirler.

YAYLALAR TURU : Rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek, yarım günlük bu turda Galerdüzü, Aşağı & Yukarı Kavrun Yaylaları, Samistal Yaylası, Pokut, Sal, Hüser, Badara ve Kito yaylaları ile Zirkale, Palovit Şelalesi ve Şimşir Ormanı’nı görme fırsatınız olacaktır.

Yaylalar turumuzu tamamladıktan sonra, Osmanlı döneminden kalma taş köprüleri ile eşsiz manzaralar sunan Fırtına Vadi’si ve Timistav Taş Kemer köprüsü ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Adrenalin tutkunu misafirlerimiz için burada Zip Line yapma imkanı da olacaktır. Sonrasında Kökü 15 yy kadar uzanmakta olan, günümüze kadar icra edilen ve yaşatılan geleneksel el sanatlarından olan Rize Bezi dokumacılığını yerinde gözlemliyoruz. Ayder ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra Karadeniz’in sembollerinden biri olan ve her Türk’ün damak tadında önemli bir yere sahip olan  ‘Çay’ ın yapılışını ve hikâyesini dinlemek üzere ‘Çay fabrikası’ ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Tüm gezilerimizin ardından Trabzon’a hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir. (TRABZON KONAKLAMA)

 

5.GÜN : KAHVALTI – TRABZON HAVALİMANI-İZMİR UÇUŞ-MARMARİS TRANSFER

Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerini tamamlıyoruz. Sonrasında nasıl geçtiğini anlayamadığımız beş günün ardından Trabzon havalimanına hareket ediyoruz. Saat 10:05 Trabzon- İzmir (Pegasus – PC3241) uçuşu ile İzmir Havalimanı’na ulaşıyoruz. İzmir’de siz değerli misafirlerimizi bekleyen aracımız ile buluşuyoruz ve tüm güzel anılarımızla birlikte Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Eve geldiğinizde ‘vay be daha dün Ayder Yaylasındaydık’ diyerek anılarınız tekrar gözünüzün önünden geçiyor ve tebessüm ediyoruz.  Başka Koral Turizm turlarında görüşmek dileğiyle…

NOT : Uçak firmalarından dolayı oluşabilecek, uçak saati değişikliklerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda şirketimizin tur programında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Verilen fiyatlar indirimli erken rezervasyon dönemi fiyatları olup, 27 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak olan ön rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar 450,00 TL kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp erken rezervasyon dönemi fiyatından yararlanabilirsiniz.

İlke ve şartlar

NOT : Uçak firmalarından dolayı oluşabilecek, uçak saati değişikliklerinden firmamız sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda şirketimizin tur programında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Verilen fiyatlar indirimli erken rezervasyon dönemi fiyatları olup, 27 Mart 2021 tarihine kadar yapılacak olan ön rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Bu tarihe kadar 450,00 TL kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp erken rezervasyon dönemi fiyatından yararlanabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 5 | Gece : 4


Dahil Hizmetler


  • Seyahat sigortası
  • Havaalanı transferleri
  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Uçak Biletleri
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • 4 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklama(Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)

Hariç Hizmetler


  •     Öğlen yemekleri    
  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Tur programında açıkça belirtilmemiş olan geziler    
  •     Ören yeri giriş ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.