whatsapp
SANDIKLI TERMAL TURU AFYON
Marmaris - Fethiye
26-30 Ocak 2020 (4 Gece-5 Gun)

Açıklama

5* SANDIKLI PARK THERMAL OTEL

-Sağlığınız Herşeyden Değerlidir-

Sağlığınız her şeyden değerlidir, konsepti ile hazırlanan bu turumuzda, termal suların keyfini çıkarabileceğiniz  Afyon-Sandıklı’nın en güzel 5 yıldızlı tesislerinden birinde 4 gece 5 günlük sıcacık bir tatil programı sizleri bekliyor.  Afyon’un fiyat-performans anlamında en uygun fiyatlı ve iyi termal otellerinden birinde sağlıklı bir hafta geçirmek isteyen misafirlerimizi gezimize bekliyoruz.

Sağlık açısından termal suların faydasını hepimiz biliyoruz, Afyon’un gezilecek yerlerini de programa alarak, yoğun programlar olmamak kaydı ile size sağlık ve huzur dolu bir tatil hazırladık.

 

TUR PROGRAMI

1.GÜN:Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 08:00 ‘da Eşref Girginç Parkında buluşuyor ve Afyon’a hareket ediyoruz. Denizli’de yolumuz üzerinde bulunan Kaklık Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Adeta Pamukkale’nin bir yer altı versiyonu olan mağarayı ziyaret ettikten sonra otelimize doğru yolumuza devam ediyoruz. Molalar sonrası otelimize ulaşıyor ve giriş işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Akşam yemeğimiz otelde olacaktır.

2.GÜN:Bugün sizlere otele geliş amacımız olan termal suların keyfini çıkarmanız için tüm gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz kendilerine SPA programları (ekstra) ayarlayabilirler. Çocukla katılan misafirlerimiz otelin çocuklara yönelik aktivite programlarını inceleyip değerlendirebilirler.

3.GÜN:Sabah kahvaltımızın ardından kendimizi otelimizin termal sularına bırakıyoruz. Tüm gün siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.

4.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından kendimizi otelimizin termal sularına bırakıyoruz. Tüm gün siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.

5.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından, otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Otelden ayrıldıktan sonra Afyon merkeze hareket ediyoruz. İlk ziyaretimizi tarihimiz açısından önem arz eden, Başkomutanlık Meydan Muharebesi’nin planlandığı ve taarruz emrinin verildiği yer olan Zafer Müzesi’ne gerçekleştiriyoruz. Ziyaretimizden sonra da Anıt Park’ta güzel bir yürüyüş ve serbest öğle yemeği molamızın ardından Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Yolculuğumuzu sonrası, Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

 

OTEL KONSEPT BİLGİLERİ;

*07:00-10:00 saatleri arasında Sabah Kahvaltısı,

*13:00-14:00 saatleri arasında Camlı Köşkte Çorba Saati,

*14:30-15:30 saatleri arasında Camlı Köşkte Aperatif Büfe,

*16:00-17:00 saatleri arasında Lobbyde Coffe Break, 16:30-17:30 saatleri arasında Camlı Köşkte Gözleme Saati ikramı,

*19:00-21:00 saatleri arasında Akşam Yemeği, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği açık büfe şeklinde verilmektedir. Her gün odalara oda başına 1,5 lt su ikramımız olacaktır. Keyif Bar / Lobi bölümünden alınacak olan açık su, çay, neskafe, buzlu meyve , bardak gazlı içecek, hazır meyve suyu(açık) 10:00-00:00 arası ücretsiz (Self Servis),

* Akşam yemeklerinde çay, neskafe, açık hazır meyve suyu ücretsiz (Self Servis), Termal Spa katında bitki çayı 11:00-18:00 arası ücretsiz (Self Servis),

*Türk Kahvesi, kutu kola, fanta, meyve suyu ile tüm alkollü içecekler extra ücrete tabidir.   

*Ehl-i Keyif Bar (canlı müziğin bulunduğu alan) tüm içecekler extra ücretlidir.

**Çocuk indirimleri 2 yetişkinle birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

** Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 15 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

**400,00 TL kaparo ödemesi (kişi başı) ile ön kayıt yaptırabilir ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz.

İlke ve şartlar

400,00 TL kaparo ödemesi (kişi başı) ile ön kayıt yaptırabilir ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 5 | Gece : 4


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • 5 yıldızlı Sandıklı Park Thermal Otel’de yarım pansiyon plus (sabah kahvaltısı-açık büfe- , öğlen yemeği –çorba büfesi ve gözleme seçenekleri- ve akşam yemeği-açık büfe- ) konaklama (5 gece, 6 gün)
  • Şehir turu ve müze ziyaretleri
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Otel dışındaki yemek masrafları ve yemeklerde alınan içecekler    
  •     Otel ekstraları (mini bar, spa v.s.)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz