whatsapp
OLİMPOS-ADRASAN-KEKOVA TURU
Marmaris - Fethiye
25-27.06.2021

Açıklama

En güzel koylarda tekne turları ve en güzel sahillerde deniz keyfi içeren bir program ile sizlerle buluşuyoruz. Sizi koşturmacadan uzak, rahat bir tatil geçirmeye ve doğa ile baş başa keyifli bir geziye davet ediyoruz.

Mitolojik hikâyeler eşliğinde başlayacağımız bu serüvende, 3 günlüğüne de olsa sizleri rutin hayatınızdan uzaklaştırmak, doğanın tüm güzelliklerini gözler önüne serdiği Olimpos bölgesinde hem yeşilin tadını hem de mavinin en keyifli halini yaşatmak istiyoruz. Doğallığın ve sadeliğin ön planda olduğu bu turdan yeni hayallerle ve daha mutlu bir ruh haliyle döneceğinize inanıyoruz…

TUR PROGRAMI

1.GÜN:KEKOVA BATIK ŞEHİR TEKNE TURU-OLİMPOS ÇIRALI SAHİLİ

 Sabah saat 07:00 ‘da Eşref Girginç Parkı’nda buluşma ve hareket. Kahvaltı molamızın ardından Kekova’ya hareket ediyoruz. Denizin dibindeki cennet diye tanınan Kekova’da , batık şehir’i de göreceğimiz yarım günlük tekne turuna çıkıyoruz. Tekne yolculuğu sırasında balıkları gördüğünüz kadar, Likya uygarlığından kalmış antik eserleri de izliyor ve hayran kalıyorsunuz. Tekne gezimizi tamamladıktan sonra, tekrar yola çıkıyor ve Olimpos’un insanların hayallerini tazeleyen sahilinde akşamüzeri deniz keyfini çıkarmak üzere, önce otelimize yerleşiyor ve sahile geçiyoruz. Keyifli günümüzü otelimizde alacağımız akşam yemeği ile bitiriyoruz. (OLİMPOS KONAKLAMA)

 

2. GÜN: SERBEST ZAMAN / TAM GÜN ADRASAN TEKNE TURU

Siz değerli misafirlerimize gününüzü en keyifli şekilde geçirmek üzere iki farklı seçenek sunuyoruz. Dinlenme modunda tatilini geçirmek isteyen misafirlerimiz tam gün Çıralı sahilinde güneşlenme ve deniz keyfi yapabilir. Dileyen misafirlerimiz de ekstra düzenlenecek olan tam gün Adrasan Tekne turumuza katılabilirler.

ADRASAN TEKNE TURU: Antalya’nın parlayan yıldızı olmayı başaran Adrasan’da hatıralarınızda kalacak keyifli bir tekne turu sizi bekliyor. Bu bölgeye Antalya’nın Maldivleri denilmesinin sebebini öğrenmek üzere masmavi sularda güzel bir güne yelken açıyoruz.

Tekne turuna katılacak misafirlerimiz ile kahvaltı sonrası aracımızda buluşuyor ve 15 dk. kadar sürecek yolculuğumuz sonrası saat 10:00’da başlayacak olan tekne turumuza başlamak üzere kaptanımız ile buluşuyoruz. Saat 17:00’a kadar devam edecek olan turumuzda, öğlen yemeğinde çupra / levrek + makarna + salata alıyoruz. Antalya’nın Maldivleri olarak anılan Suluada’da göreceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz koylarımız aşağıdaki gibidir:

**Suluada ** Ön plaj **Arka plaj **Mağara **Hurma Koyu ** Amerikan Koyu **Karataş sahili

Tur süresince hava ve koyların yoğunluk durumuna göre 4 veya 5 koyda yüzme molası verilecektir. Bu keyifli tekne turu gezimizi saat 17:00 gibi bitiriyor ve sonrasında aracımıza binerek Olimpos’a geri dönüyoruz.

EKSTRA TEKNE TURU ÜCRETİ : 125,00 TL (Fiyata tam gün tekne turu, öğlen yemeği, teknede çay + meyve ikramları, Adrasan’a gidiş-geliş ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir)

Otelimize döndükten sonra günün yorgunluğunu atmak üzere dinleniyor ve akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz. (OLİMPOS KONAKLAMA)

3.GÜN: OLİMPOS ANTİK KENTİ-KAPUTAŞ PLAJI-KAŞ MERKEZ-MARMARİS DÖNÜŞ

 Sabah kahvaltımızın ardından kaldığımız bölgeyi daha yakından tanımak amacıyla Olimpos Antik Kenti’ni ziyaret ediyoruz. Olimpos bir ören yeri olduğu için büyük bir turistik merkez olması yasalarla engellenmiştir. Bu şekilde bölgenin doğal yapısı korunmuş ve bölge tüm ziyaretçilerin keyifli vakit geçirebileceği doğal bir cennet haline gelmiştir. Olimpos Antik Kenti de en son doğa tarafından fethedilmiştir. Şehri gezmek için ormanın içerisinden, vahşi hayatı görerek, çam ve defne ağaçlarının kokusunu duyarak maceralı bir yolculuk yapıyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Olimpos’tan ayrılıyor ve Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Geziyi güzel bir deniz keyfi ile tamamlamak adına yol üzerinde Kaputaj Plajı’nı ziyaret ediyor ve sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu harika sahildeki keyifli zamanın ardından Kaş Merkezi ziyaret ediyor, tatilimize dair hediyelik eşyalar almak isteyenler için kısa bir alışveriş molası ile programımızı bitiriyor ve şarkılar eşliğinde Marmaris’e dönüyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

**Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin ile birlikte katılım durumunda uygulanmaktadır.

**Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 11 Haziran 2021 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

İlke ve şartlar

**Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin ile birlikte katılım durumunda uygulanmaktadır. **Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 11 Haziran 2021 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 3 | Gece : 2


Dahil Hizmetler


  • Seyahat sigortası
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Tecrübeli şoför eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Kadir’s Family House’ de 2 gece yarım pansiyon konaklama (2 akşam yemeği ve 2 sabah kahvaltısı)
  • Kekova - Tekne turu gezisi

Hariç Hizmetler


  •     Müze - ören yeri giriş ücretleri    
  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Öğlen yemekleri ve konaklama haricindeki diğer yemek ücretleri    
  •     Adrasan Tekne Turu – 125,00 TL (öğlen yemekli-yemekte balık seçenekleri)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.