whatsapp
NAZARKÖY- SASALI DOĞAL YAŞAM PARKI TURU
Marmaris - Fethiye
29.10.2021 (Cuma-Friday)

Açıklama

Nazara karşı duran sevimli bir köy Nazar Köy ziyareti ile başlayacak keyifli günümüz… Yaklaşık 60 yıldır geçimini kiraz yetiştiriciliği ve ağırlıklı olarak boncuk yapımı ile sağlayan Ege’nin bu görülesi ve saygı duyulası köyünü ziyaret ettikten sonra rotamızı İzmir’e çeviriyoruz. Hayvanların, doğal ortamlarındakine benzer olarak hazırlanan barınaklarda yaşadığı, binlerce ağaç ve bitki çeşitliliği ile kentin ve kentlinin nefes aldığı Sasalı Doğal Yaşam Parkı’na ulaşıyor ve 133 farklı türde 2500 hayvana doğal ortamında ev sahipliği yapan bu güzel parkı doyasıya geziyoruz. Ailece güzel bir gün geçirebileceğiniz bu keyifli gezimize katılımınız bekliyoruz.

TUR PROGRAMI

Günübirlik bu gezimizde, sabah 07:00’da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup keyifli turumuza başlıyoruz. Yol üzeri vereceğimiz serbest kahvaltı molası sonrasında, İzmir’in Kavakları türküleri eşliğinde Nazarköy’e doğru yola çıkıyoruz. Boncukların renkli dünyasını ve arkasında yatan emeği gördükten ve köyde keyifli dakikalar geçirdikten sonra Sasalı Doğal Yaşam Parkı’na doğru yola devam ediyoruz.133 farklı türde hayvanı doğal ortamında gözlemlemek isteyen misafirlerimizle bu büyük doğal parkı geziyor ve güzel fotoğraflar ile keyifli anılar biriktiriyoruz. Oldukça geniş bir alana yayılan parkı, sadece hayvanat bahçesi olarak değil, doğal bir gezi alanı gibi de değerlendirebilirsiniz. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her hayvanı görebileceğiniz bu günde yaramaz mirketleri izleyebilir, asil görüntüleri ile aslanlara hayran kalabilir, sevimli ve görkemli filler ile selfie çekilebilirsiniz. Sasalı’daki ziyaretimiz sona erdikten sonra, Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Yolda verilecek molaların ardından Marmaris’e ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda bırakarak, başka gezilerde görüşmek dileğiyle hoşça kalın diyoruz.

 

İlke ve şartlar

Günübirlik bu gezimizde, sabah 07:00’da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup keyifli turumuza başlıyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Yemek Ücretleri    
  •     Sasalı Doğal Yaşam Parkı giriş ücreti (öğrenci - 5,00 TL, yetişkin - 10,00 TL)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.