KOS ve KALYMNOS ADALARI  TURU
Marmaris - Fethiye
18-20 Ekim 2019 (2 gece, 3 gun)

Açıklama

BU TURUMUZ EURO OLARAK SATIŞA SUNULMAKTADIR.

Bir tatilde 3 Yunan adasını birden ziyaret edeceğimiz bu programımızda, sizlere tüm gezi programlarının dahil olduğu bir paket program hazırladık. Kos adasında Trenle yapılacak olan keyifli bir şehir turu, Ziya Bey köyü ziyareti & Yunan gecesi ve Kalymnos-Pserimos-Plati adaları ziyaretini de içeren muhteşem bir tekne turu...Sizler için tüm bu programları fiyatın içine dahil ediyor ve ekstra bir şey bırakmadan, güzel bir haftasonu tatili vadediyoruz. 

TUR PROGRAMI

1.GÜN : Sabah 05:30 da Eşref Girginç Parkında buluşuyor ve Bodruma hareket ediyoruz. Bodrum Feribot Limanı’na ulaştıktan sonra biletleme ve pasaport işlemlerimizi hallediyor ve 09:15 de hareket edecek olan Bodrum-Kos Feribotumuzda yerlerimizi alıyoruz. (Yurt dışı çıkış harcı önceden bankalara veya aynı gün limanda yatırılabilmektedir)

Kos Adasına vardıktan sonra tüm misafirlerimiz giriş işlemlerini tamamlamasının ardından Dolphins Square ‘den sevimli Kırmızı Trenimize biniyor ve 40 dakika kadar sürecek olan şehir turumuza başlıyoruz. Kıyı şeridini komple göreceğiniz ve ada ile ilgili bilgilendirileceğiniz şehir turumuzun ardından öğlen yemeği için sizlere serbest zaman veriyor ve sonrasında da otele yerleşiyoruz. Otele yerleştikten sonra rehberimizin bildireceği saatte buluşup Kos Limanının 17km güneydoğusunda yer alan Zia Köy’e hareket ediyoruz. Muhteşem bir güzelliğe sahip, küçük ve şirin olan bu köyün en büyük özelliği muhteşem bir dağ manzarasına sahip olmasıdır. Yöresel Yunan yemeklerinin de sunulduğu özel bir yer olan bu köyde irili ufaklı birçok restoran ve taverna vardır. Köye günbatımına yakın bir saatte varmayı planlıyor ve eşsiz manzarasında günbatımı fotoğraflarını çekmeyi planlıyoruz. Sevimli köyde biraz gezip keşif yaptıktan sonra da Yunan adalarının ‘olmazsa olmaz’ı,  Yunan Gecesi eğlencesine katılmak üzere restoranımıza geçiyoruz. Hem güzel bir yemek yiyor hem de eğleniyoruz. Gecenin sonunda otelimize dönüyor ve dinleniyoruz. (Konaklama Astron Hotel)

2.GÜN: Otelde kahvaltımızı aldıktan sonra, 3 Yunan Adası birden göreceğimiz tekne turumuza katılmak üzere otelden ayrılıyoruz. Kalymnos, Pserimos ve Plati adalarını gezeceğimiz , öğlen yemekli tekne turumuzda aynı zamanda bölgenin en güzel koylarında yüzme molaları olacaktır. Kekik balı ve süngerleri ile meşhur, Rodos ve Kos’tan sonra en popüler ada olarak tanımlanan Kalymnos’ta 2,5 saat serbest zamanımız olacak. Pserimos adası ise balıkçılıkla geçimini sağlayan daha küçük bir ada. Burada da yunusların doğal yüzme alanı olan bölgelerden geçip güzel koylarda yüzme molası vereceğiz. Plati adası ise cam gibi denizi ile meşhur ve üç ada arasında en küçüğü. Tavsiyemiz burada kendinizi direk sulara bırakmanızdır J Bu muhteşem günübirlik tekne turumuzu da tamamladıktan sonra, tatlı bir yorgunluk ve büyük bir keyifle otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğini dilediğiniz yerde yedikten sonra istirahat edebilirsiniz. (Konaklama Astron otel)

3.GÜN: Sabah kahvaltımızın ardından, otelimizden ayrılıyoruz. Rehberimiz eşliğinde yürüyerek şehir turu yapıyoruz. Meşhur Hipokrat Ağacı ve merkezde görülecek önemli tüm ziyaret yerlerini gördükten sonra günün kalan kısmını dilediğiniz gibi değerlendirebilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda kendinize ve sevdiklerinize hediyelik eşya alabilir veya güzel kafelerde vakit geçirebilirsiniz. Serbest zamanın ardından rehberimizin belirleyeceği saatte buluşup 17:30 saatli feribotumuza yetişecek şekilde Kos Limanı’na hareket ediyoruz. Bodrum’a ulaştıktan ve ülkemize giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra bizi bekleyen aracımıza biniyor ve Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka Koral Turizm turlarında görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

İlke ve şartlar

Sabah 05:30 da Eşref Girginç Parkında buluşuyor ve Bodruma hareket ediyoruz. Standart (iki kişilik) odada kişi başı : 1499,00 TL (235,00 €) Tek kişi katılım farkı : 1745,00 TL (269,00 €)


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 3 | Gece : 2


Dahil Hizmetler


 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Astron Hotel’de oda-kahvaltı konaklama (otel şehir merkezindedir)
 • Kalymnos, Pserimos ve Plati adaları tekne turu
 • Bodrum – Kos gidiş – geliş feribot biletleri
 • Kos Ada’sı çevre köyler gezisi (Zia bey köyü)
 • Yunan gecesi (Yemekli – Alkol Ekstra)
 • Kos Ada'sı şehir turu (ilk gün trenli, son gün rehber eşliğinde)
 • Marmaris-Bodrum ve Bodrum-Marmaris transferleri

Hariç Hizmetler


 •     Kişisel harcamalar    
 •     Öğlen yemekleri    
 •     Şengen vizesi / kapı vizesi    
 •     Yurt dışı çıkış harcı (50,00 TL)    
 •     Akşam yemekleri    
 •     NOT: Schengen Vizesi başvuruları , bu tarihli programımız için en geç 30 Eylül 2019 tarihine kadar alınacaktır. Yeşil pasaportu veya geçerli bir vizesi olmayıp, tura katılmak isteyen misafirlerimizin    
 •     Kapı vizesi 30 Eylül 2019 tarihinde sona ermektedir, dolayısıyla kapı vizesi ile bu tura kayıt mümkün olmamaktadır.    
 •     30 Eylül 2019 tarihinden sonra, sadece Yeşil Pasaport veya geçerli vizesi bulunan misafirlerimiz bu tura kayıt yaptırabilirler.    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz