whatsapp
FETHİYE-KAYAKÖY-KELEBEKLER VADİSİ TURU
Marmaris - Fethiye
Date/Tarih

Açıklama

Sadece Ölüdeniz’in değil, Türkiye’nin de en sıra dışı coğrafyalarından biri, kendine has doğasıyla vahşi bir güzelliğe sahip olan Kelebekler Vadisi, mavinin birçok tonunu bir arada göreceğiniz Ölüdeniz, 5000 yıllık bir geçmişe sahip olan, hüzünlü öyküsü ile Levissi yani Kayaköy… Fethiye’nin bu önemli değerlerini bir günde görmek ve keyifli bir tur geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi gezimize bekleriz. Hayatınız boyunca hafızalardan silinmeyecek manzaralara tanık olmak, bu manzaraları fotoğraflama fırsatı yakalamak çok heyecan verici olacaktır. Gerek doğal güzellikler gerekse de kültürel birikim olarak sizi tatmin edecek olan bu gezimize ailece veya arkadaş grubunuz ile katılabilir ve çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

TUR PROGRAMI

İLK ZİYARETİMİZ ÖLÜDENİZ-KELEBEKLER VADİSİ : Sabah saat 06:00 ‘da Marmaris merkez Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluştuktan sonra hareket ediyoruz. Yol üzeri verilecek serbest kahvaltı molası sonrası Ölüdeniz’e doğru yola çıkıyoruz. Güzel manzaralar eşliğinde Ölüdeniz’e varıyor ve saat 10:00 civarı teknemize biniyoruz. (Ölüdeniz’de iskele olmadığı için tekneye binerken ayaklar ıslanmaktadır, sandalet ile gelmeniz ve yedek kıyafet getirmeniz tavsiye edilir). Bir saat kadar süren tekne yolculuğu sonrası muhteşem güzellikteki Kelebekler Vadisi’ne ulaşıyor ve burada vereceğimiz serbest zamanda, koyun ve vadinin saklı güzelliklerini keşfediyoruz. Kelebekler vadisi içerisinde eşsiz çiçek türleri ile birlikte bu habitatta 70 ten fazla kelebek türüne ev sahipliği yapar. Ayrıca güzelliği ile ünlü ‘Kaplan Kelebeği’ ne de ev sahipliği yapar.  Dileyen misafirlerimiz denize girebilir veya vadinin saklı güzelliklerini keşfedebilir. Ziyaretimizi tamamladıktan sonra Ölüdeniz’e geri dönüyoruz.

KAYAKÖY VE FETHİYE MERKEZ: Ölüdeniz’e döndükten sonra Kayaköy’e doğru hareket ediyoruz. 5000 yıllık geçmişe sahip Rumca adı Levissi olan hayalet köyün hazin öyküsünü dinliyor, yaklaşık 3500 konut, 2 kilise, 9 şapeli olan köyü rehberimizle geziyoruz. Sonrasında Fethiye merkeze yapacağımız ziyarette sizlere serbest zaman veriyoruz. Kendinize ayıracağınız serbest zaman sonrası, rehberimizin belirlediği saatte ve yerde buluşup Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Keyifli bir gün geçirmiş olmanın mutluluğu ile Marmaris’e ulaşıyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek üzere hoşça kalın diyoruz.

İlke ve şartlar

Sabah saat 06:00 ‘da Marmaris merkez Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluştuktan sonra hareket ediyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler
  • Kelebekler vadisi tekne gidiş-geliş (50,00 TL)
  • Kelebekler vadisi giriş ücreti (10,00 TL)

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Yemek Ücretleri    
  •     Kayaköy giriş ücreti    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.