whatsapp
DATÇA-BOZBURUN YARIMADASI MAVİ YOLCULUK
Marmaris - Fethiye
REZERVASYON İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Açıklama

05-12 Haziran 2021 (7 gece, 8 gün) / 12-19 Haziran 2021 (7gece, 8 gün)

Bir tatil hayal edin… Denizin üzerinde doğa ile içi içe, en güzel koylarda stresten uzak bir tatil. Lüks bir gulet konforu ile dünyanın sayılı güzellikteki koyları sizi bekliyor…

Bu programımızda Bozburun-Datça yarımadasının en güzel koylarını, lüks bir gulet ile gezecek ve bir hafta boyunca deniz keyfi yapacağız. Yedi kabinli guletimizde sabah kahvaltısı, öğlen ve akşam yemeklerimizi alacak ve en güzel koylarda konaklayacağız. Dünyanın sayılı güzellikteki koylarına sahip olan Bozburun yarımadasında huzurlu, lezzetli, stresten uzak, unutulmaz bir hafta geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi gezimize bekliyoruz. Telefonunuzu kapatın ve hem kendiniz hem doğa ile baş başa kalın. Bu tatilden döndükten sonra hayatınız aynı olmayacak

GEZİ PROGRAMI

1.gün (Cumartesi) : Saat 13:30’da Eşref Girginç Parkında buluşma ve Bozburun’a hareket. Saat 15:00 ‘da Bozburun’dan çıkış. Kilise Adası konaklama. 17:00 çay vakti. 21:00’ da akşam yemeği.

2.gün (Pazar) : Sabah kahvaltıdan sonra Zeytin Adası’na hareket. Saat 13:00 de öğle yemeği. Sonrasında Üç Taşlar’a hareket. 17:00’ da çay vakti. Akşam Söğüt’te konaklama.

3.gün (Pazartesi) : Sabah kahvaltıdan sonra Tavşan Adası’na hareket. Rota üzeri koylarda molalar sonrası Öğlen yemeği Bozen Koyu’nda. Çay saatinden sonra Kızıl Ada’ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama Kızıl Ada’da.

4.gün (Salı):  Sabah kahvaltıdan sonra Çanak Limanı’na hareket. Öğlen yemeği saat 13:00’da Germe Koyunda. Sonrasına Koca Ada’ya hareket.17:00 ‘da çay vakti. Akşam yemeği ve konaklama Koca Ada’da.

5.gün (Çarşamba):  Sabah kahvaltıdan sonra Sığ Liman koyuna hareket. Öğlen Selimiye’den gezerek geçiş. 13:00 öğle yemeğinden sonra Kızkumu’na hareket. Akşam yemeği ve konaklama Emel Sayın koyunda.

6.gün (Perşembe):  Sabah kahvaltıdan sonra Bencik Koyu’na hareket. Öğle yemeğinden sonra Hurmalı Koy. Çay saatinden sonra Dimitri Koyu’na hareket. Akşam yemeği ve konaklama Dimitri Koyunda.

7.gün (Cuma):  Sabah kahvaltıdan sonra Oğlan Boğuldu koyuna hareket. Öğle yemeği saat 13:00 da. Sonra Adaboğazı’na hareket. Akşam yemeği ve konaklama Adaboğazında.

8. (Cumartesi):  Sabah kahvaltı 07:00 da.8.30 da guletten çıkış. Guletten çıkış yaptıktan sonra bizi bekleyen aracımız ile sizleri alıyor ve Marmaris’e dönüyoruz.

**Tekne özellikleri :  28 metre, 7 adet çift kabin, her odanın ayrı duşu ve tuvaleti vardır.

(5 double, 2 twin oda-1 adet master kabin-3 kişilik)

**Tura katılım maksimum 14 kişi ile sınırlıdır. TUR ÜCRETİ: 4150,00 TL (çift kişilik kabinde kişi başı)

**Programda yer alan her yere uğramak koşulu ile hava şartlarına göre planlanan rotalarda değişiklik yapılabilir.

**Turlarımızda tüm Covid-19 önlemleri alınmaktadır. Alınan önlemleri incelemek için https://www.koraltravel.com/Covid-19 internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Not: İçecek alışverişini gezi öncesi kendiniz yapabilir ve tekneye getirebilirsiniz.

İlke ve şartlar

**Tekne özellikleri :  28 metre, 7 adet çift kabin, her odanın ayrı duşu ve tuvaleti vardır. (5 double, 2 twin oda-1 adet master kabin-3 kişilik) **Tura katılım maksimum 14 kişi ile sınırlıdır. **Programda yer alan her yere uğramak koşulu ile hava şartlarına göre planlanan rotalarda değişiklik yapılabilir. **Turlarımızda tüm Covid-19 önlemleri alınmaktadır. Alınan önlemleri incelemek için https://www.koraltravel.com/Covid-19 internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Not: İçecek alışverişini gezi öncesi kendiniz yapabilir ve tekneye getirebilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 8 | Gece : 7


Dahil Hizmetler


  • 7 kabinli lüks gulette 7 gece konaklama
  • Sabah kahvaltısı, öğlen yemekleri, çay saati ve akşam yemekleri
  • Çay - kahve
  • Liman vergileri ve liman giriş-çıkış ücretleri
  • Yakıt giderleri
  • Marmaris-Bozburun ve Bozburun-Marmaris Transfer ücretleri

Hariç Hizmetler


  •     Alkollü-alkolsüz içecekler, yerli ve yabancı kokteyller    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.