OTOBÜSLÜ ORTA AVRUPA TURU / 899,00 €
Marmaris - Fethiye
31.03 – 09.04.2024

Açıklama

5 ÜLKE - 5 BAŞKENT

Bulgaristan – Sofya / Sırbistan – Belgrad / Avusturya – Viyana /Çek Cumhuriyeti - Prag / Macaristan - Budapeşte

Uzun otobüs yolculuklarını seven ve keyif alan misafirlerimizi, en çok tercih edilen popüler turlardan biri olan Orta Avrupa turumuza bekliyoruz. Bu gezimizde 5 ülke ve 5 başkent birden görüyor olacağız. Budapeşte-Viyana ve Prag gibi en çok turist çeken başkentlerin yanında Sofya ve Belgrad’ı da keşfediyor olmanın keyfini yaşayacağız. Otobüslü ve bütçe olarak daha uygun geziler tercih eden misafirlerimiz için ideal bir programdır.

TUR PROGRAMI

1.GÜN (31 Mart- Pazar): MARMARİS – KAPIKULE YOLCULUK

Siz değerli misafirlerimiz ile 31 Mart 2024- Pazar günü saat 12:00’da Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluşuyor ve Kapıkule Sınır Kapısından çıkış yapmak üzere yola koyuluyoruz. İzmir-Balıkesir-Çanakkale yol güzergâhını takip ederek, ihtiyaç molaları sonrasında Ayvalık’a ulaşıyoruz. Ayvalık’ta bir dinlenme molası sonrasında partner acentemizin misafirleri ile birlikte Orta Avrupa turumuzu gerçekleştirecek olan aracımızda yerlerimizi alıyoruz. Sonrasında yolumuza devam ediyor ve Cumartesi gününün ilk saatlerinde gümrük işlemlerimizi gerçekleştirmek üzere İpsala Sınır kapısına ulaşıyoruz.

2.GÜN (01 Nisan-Pazartesi):BULGARİSTAN-SOFYA GEZİLERİ-ALEKSANDR NEVSKİ KATEDRALİ-AYA SOFYA KİLİSESİ-SIRBİSTAN-BELGRAD-OTEL

Kapıkule Sınır Kapısı, gümrük ve pasaport işlemlerimizi tamamlıyoruz. Sofya' ya varışımızı takiben şehir turumuz başlıyoruz. Panoramik şehir turunda göreceğimiz yerler arasında St. Nedelya Kilisesi, Rotonda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksander Nevski Katedrali, Başbakanlık, Parlamento, Sofya Üniversitesi, Banya Başı Cami bulunmaktadır. Ardından Yolculuğumuz SIRBİSTAN-Belgrad-Novi Sad’ a doğru olacak. Akşam yemeği otel ya da otel dışı şehir restoranında set menü olarak alınabilir. SIRBİSTAN KONAKLAMA/ Novi Sad 4 * Leopoldns hotel vb.)

3.GÜN (02 Nisan-Salı):MACARİSTAN-BUDAPEŞTE-GALLER TEPESİ-TUNA NEHRİ-ŞEHİR TURU-OPSİYONEL MACAR-ÇİGAN GEZİSİ-OTEL

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltımız sonrası Sırbistan’ dan ayrılıyoruz ve Budapeşte’ ye (Macaristan) doğru yol alıyoruz. Avrupa Birliğinin Schengen Bölgesine girmek üzere pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, Orta Avrupa coğrafyasında, MACARİSTAN topraklarına ulaşıyoruz. Keyifli bir yolculuğun ardından, 145 yıl Osmanlı yönetiminde kalan, 1873 yılında Budin ve Peşte ’nin birleşmesi ile ortaya çıkan ülkenin başkenti BUDAPEŞTE ’ye ulaşıyoruz. Önce, şehrin ve ülkenin tarihinde önemli yer tutan, kentin ve Tuna Nehri’ nin muhteşem manzaralarını izleyebileceğimiz, Gellert Tepesi’ ne çıkıyoruz. Rehber anlatımlarının ardından, serbest zaman verdikten sonra panoramik olarak yapacağımız şehir turumuza başlıyoruz. Şehrin ortasından geçen Tuna Nehri üzerindeki Tarihi Köprüleri, Opera Binasını, Kraliyet Sarayını, kentin sembol yapısı olan mimarlık şaheseri Parlamento Binasını, şehri süsleyen Tarihi Meydanları, Bulvarları ve ülkenin tarihine yön vermiş önemli kişilerin heykellerini görerek, Kahramanlar Meydanı’ na ulaşıyoruz.Tarihi meydanda, Milenyum Anıtı ve Macar kahramanlarına ait heykelleri, rehberimizin anlatımları eşliğinde gördükten sonra, otelimize gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Yemekli Macar-Çigan Gecesi için otelimizden ayrılıyoruz. İki saat sürecek programın ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama: MACARİSTAN/Budapeşte IBIS STYLE BUDAPEST CITYWEST vb.)

4.GÜN (03 Nisan-Çarşamba):BUDAPETE-ESTERGON-VİSEGRAD-SZENTENDRE-BUDAPEŞTE-OTEL

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından, Estergon & Szentendre Turu muza çıkıyoruz. İlk durağımız hem Macar, hem de Osmanlı tarihi açısından özel önem arz eden, Tuna’ nın “Muhafızı” Estergon Kalesi”… 1543 yılında Kanuni Sultan Süleyman komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından zapt edilen Estergon Kalesi’ni ve üzerine inşa edilen Macaristan’ın en büyük kilisesi unvanına sahip Esztergom Bazilikası’nı ziyaret ediyoruz. Sonrası Tuna’ nın en güzel manzaraları ile doğudan gelen orduları durdurmak amacıyla inşa edilmiş olan Vişegrad Kalesi’ ni görüyoruz. MACARİSTAN’ ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacağımız Szentendre Sanatçılar Köyü’ ne ulaştığımızda, rehberimizden ilgili anlatımları dinliyor ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Buluşmamızın ardından, Szentendre’ den ayrılıyor, ünlü Margit Adası’nı ve Köprüsü’ nü görerek, Budapeşte şehir merkezinde Buda Kalesi’ ne çıkıyoruz. Şehrin mimari harikalarından olan tarihi Matthias Kilisesi’ni ve Balıkçılar Burcu ziyaretimizi takiben, kentin en ünlü ve canlı caddesi olan Vasi Caddesi’ nde gezintisi için serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek bir saatlik Tuna Nehri Tekne Turu’ muzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzun sonunda, otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği otel ya da otel dışı şehir restoranında set menü olarak alınabilir. Konaklama: MACARİSTAN/Budapeşte IBIS STYLE BUDAPEST CITYWEST vb.)

5.GÜN (04 Nisan-Perşembe):BUDAPEŞTE-PRAG YOLCULUK-PRAG KALESİ-ŞEHİR TURU-OPSİYONEL ORTA ÇAĞ GECESİ-OTEL

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Prag için yola çıkıyoruz. Macaristan’ dan ayrılarak, Slovakya/Bratislava güzergâhından geçerek, ÇEK CUMHURİYETİ’ ne giriyoruz. Başkent PRAG’ dan sonra ikinci büyük şehri olan Brno üzerinden, yolda verilecek uygun ihtiyaç ve yemek molalarıyla, "Altın Şehir", "Masal Şehri", "Şehirlerin Anası" ve "Avrupa' nın Kalbi" gibi isimlerle anılan PRAG’ a varıyoruz. Panoramik şehir turun sonrasında, otelimize yerleşiyor ve kısa bir dinlenmenin ardından, programımıza gece turunu da içerecek şekilde kesintisiz devam etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz.

Kısa bir panoramik turun ardından, Bohemya Krallarına, Kutsal Roma-Germen imparatorlarına ve Çekoslovakya Cumhurbaşkanlarına ev sahipliği yapan Prag Kalesi’ ne ulaşıyor ve kaleden eski kent meydanına kadar, adım adım yapacağımız Prag Şaheserleri turumuza başlıyoruz. Eski Kraliyet Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Başpiskoposluğunun merkezi ve şehrin katedrali olan, 1344 yılında yapımına başlanan ve inşası altı yüz yıl süren, pek çok kral ve kraliçenin taç giyme törenine ev sahipliği yapan St. Vitus Kilisesi’ ni görerek programımıza devam ediyoruz. Simyacılar Sokağı, St. George Kilisesi, Malá Strana (Küçük Mahalle) Bölgesi, 13. yy.’ da Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan, üzerinde 30 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, Johannes Kepler’ in Evi, 15. yy.’ da inşa edilen, üzerinde 12 Havari ile şovlar gerçekleştirilen tarihi Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Yürüyüş turumuzu takiben yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. ÇEK CUMHURİYETİ’ nin en gözde ürünlerinden olan göz alıcı Granat ve Bohemya Kristalleri özellikle ilginizi çekecektir. Yeniden buluşmamızın sonrasında, arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek yemekli, show programlı muhteşem Ortaçağ Gecesi Programı mızı gerçekleştiriyoruz. Programımızı tamamlayarak otelimize transfer oluyoruz. Konaklama Prag’ daki otelimizde. ÇEK CUMHURİYETİ -Prag (4 * Hotel Duo)

6.GÜN (05 Nisan-Cuma):PRAG-KARLOVY VARY-OPSİYONEL VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU-OTEL

Otelimizde alınacak sabah kahvaltısının ardından, 18. ve 19. yüzyıllarda Avrupa sosyetesinin gözdesi meşhur şehri, KARLOVY VARY’ ye gidiyoruz. Burada önce, Atatürk’ ün 1918’ de tedavi için geldiği dönemde kaldığı Rudolf’ s Hof Oteli’ ni görerek başlıyoruz. Kentin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş muhteşem konakları, her yıl düzenlenen Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali' ne ev sahipliği yapan tarihi Grand Pupp Oteli, Çar Petro, Goethe, Beethoven gibi dünya değerlerinin kaldıkları evleri görerek, termal galerileri ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından verilecek serbest zamanda, Çek geleneksel lezzetlerini tatma ve kristal, porselen, granat ve kehribar taşlarının yanı sıra diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip oluyoruz. Turumuzu tamamlıyor ve akşam erken saatlerde otelimize dönüyoruz. Geceleme, PRAG’ da otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek yemekli, Vltava Nehri Tekne Turu için otelimizden ayrılıyor ve kent merkezine geçiyoruz. İki saat sürecek tekne turumuzun ardından otelimize dönüyoruz. (ÇEK CUMHURİYETİ / Prag 4 * Hotel Duo)

7.GÜN (06 Nisan-Cumartesi):PRAG-CESKY KURUMLOV-HALLSTATT-VİYANA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ilk ziyaretimizi yaklaşık 180 km. mesafedeki bir ortaçağ kasabası olan Cesky Kurumlov’a gerçekleştiriyoruz. Çek Cumhuriyeti’ nin değerli bir mücevheri aynı zamanda UNESCO tarafından dünya mirasları listesinde olan bu bölgeyi rehberimiz eşliğinde doya doya geziyoruz. Sonrasında Çek Cumhuriyeti sınırlarına veda ediyor, AVUSTURYA’ ya giriş yapıyoruz. Yolculuğumuz sonrasında Viyana’ya ulaşıyor ve otelimize yerleşiyoruz. (Konaklama AVUSTURYA/Viyana Leonardo Otto Wanger Hotel)

8.GÜN (07 Nisan-Pazar):VİYANA-BUDAPEŞTE-BELGRAD

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, Habsburg Hanedanlığı’ nın 640 yıllık iktidarına sahne olmuş, dev bir imparatorluğun merkezi olan VİYANA’yı geziyoruz. Müzik, mimarlık, resim ve heykelin kalbi olan, Dünya Savaşlarının zorlu günlerine zarafetinden bir şey kaybetmeyerek direnen ve Gotik, Rönesans, Barok, Rokoko, Neo-Klasik ve Art Nouveau sanat akımlarının benzersiz bir sentezini sunan, uzun bulvarlarıyla adeta bir açık hava müzesi olan şehirde panoramik bir tur yapıyoruz. Bristol Hotel, Devlet Opera Binası, Maria Theresia Meydanı, Sanat Tarihi Müzesi, Doğa tarihi Müzesi, Parlamento, Belediye Sarayı (Rathaus) ve Viyana Üniversitesine ait muhteşem yapılar ile Hoffburg Sarayı göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin ardından Viyana’dan ayrılıyor, Macaristan dâhilinde Budapeşte, Macaristan-Sırbistan Sınır Kapısı’ na ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, Avrupa Birliği’ nin Schengen Bölgesi’ nden çıkıyor ve SIRBİSTAN’ a giriyoruz. SIRBİSTAN’ ın başkenti BELGRAD’ a ulaşıyoruz. Sırpçada “Beyaz Şehir” anlamına gelen Belgrad, Pannonian Ovası’ nın Balkanlar ile buluştuğu, Sava ve Tuna Nehirleri’ nin birleştiği noktada kurulmuş, aynı zamanda adı gibi ferah, aydınlık bir kenttir. Kentin tarihi katedrali olan Aziz Sava Kilisesi’ ni, Tarihi Meydanları’ nı, 1999’ da NATO Kuvvetlerince yapılan bombardımanın bugün de izlerini taşıyan Askeri Binalarını, Bakanlıklar ve Elçilikler Binalarını, Eski Kraliyet Sarayını, Sırbistan Parlamentosunu, Ulusal Müze ve Tarihi Terazi Çeşmesi’ ni göreceğimiz panoramik turumuzu yapıyoruz. Sonrasında, yürüyüş turumuza başlıyor ve eski kentin Tuna ve Sava Nehirlerinin birleşme noktasına hâkim olarak kurulmuş kalesini ziyaret ediyoruz. Leopold ve Zindan Kapılarını, Tuna Nehri ve Sava Nehirlerinin buluştuğu noktayı, Büyük Savaş Adasını, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi’ ni, Damat Ali Paşa Türbesi’ ni, Açık Hava Silah Müzesi’ ni ve Şükran Anıtı’ nı görüyoruz. Yürüyüş turumuzun sonunda; BELGRAD’ ın “İstiklal Caddesi” özelliğini taşıyan Mihailova Caddesi’ nde gezinti, alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Programımızı tamamlayarak, otelimize yerleşiyoruz. ( Konaklama SIRBİSTAN/Belgrad Abba Hotel )

9.GÜN (08 Nisan-Pazartesi): BELGRAD-BULGARİSTAN-KAPIKULE SINIR KAPISI

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltısının ardından, dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Belgrad, Niş, Pirot, Sofya, Plovdiv, Svilengrad yolunu takip ederek gece yarısı saatlerinde Kapıkule Sınır Kapımıza ulaşıyoruz. Gümrük ve pasaport işlemlerinin ve Freeshop alışverişi için serbest zamanın ardından Türkiye’ ye geçiyoruz.

10.GÜN (09 Nisan-Salı): EDİRNE-AYVALIK-MARMARİS YOLCULUK

İhtiyaç molaları ile devam eden yolculuğumuz sonrasında sabah saatlerinde Ayvalık’a ulaşıyoruz. Dinlenme molası sonrasında partner acentemizin misafirleri ile vedalaşıyor ve sonra yolumuza devam ediyoruz. Yolculuğumuz sonrasında akşam saatlerinde Marmaris’e ulaşıyoruz. Buluşmuş olduğumuz noktalarda, başka gezilerde görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

**İSTEĞE BAĞLI ORTA AVRUPA EĞLENCE PROGRAMLARI

*İsteğe Bağlı Macar Gecesi Turu (65 €): Yemekli-Limitsiz Şarap İkramlı Macar Gecesi; şehrin gerek mimarisi, gerekse dekorasyonu ile en otantik restoranlarından birinde gerçekleştirilmektedir. Meşhur Macar Gipsy Orkestrası’ nın müzikleri eşliğinde, Macar mutfağının geleneksel tatlarından oluşan yemeğimizin ve geleneksel kıyafetlerle yapılacak Macar danslarının tadını çıkaracağımız programımız iki saat sürecektir.

*İsteğe Bağlı, Tuna Nehri Tekne Turu (45 €): Budapeşte, başarılı gece aydınlatması ile dünyanın önde gelen şehirlerindendir. Avrupa’ nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen Tuna Nehri Tekne Turu muz, muhteşem gece manzaraları ve ilgili anlatımlar eşliğinde, özel tekne ile ve bir içki/içecek servisiyle gerçekleştirilecektir. Bu keyifli turumuz 1 saat sürecektir.

*İsteğe Bağlı, Ortaçağ Gecesi Turu (65 €): Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı Ortaçağ Gecesi, tarihi restoranda gerçekleştirilmektedir. Hem yemeğimizin hem de zengin görsel şovların tadını çıkaracaksınız. Masalsı ortaçağ atmosferi yaklaşık iki buçuk saat sürecektir.

*İsteğe Bağlı, Vltava Nehri Tekne Turu (50 €): Şehri tam ortasından ikiye bölen ve kente hayat veren kanallarıyla ünlü Vltava Nehri... Açık büfe yemekli ve limitli içkili turumuzda, şehrin gece aydınlatmalarıyla sunduğu muhteşem görüntüler sizleri bekliyor. Kanallardan geçerken teknemizin havuzlar içerisinde yükselme ve alçalmalarını heyecan verici. Charles Köprüsü altından geçerken dilek tutmayı unutmayın. Turumuz iki saat sürecektir.

EKSTRA TUR PAKETİ TOPLAM 225 EURO YERİNE 200 EURO

NOT: Tur çıkmadan ofisimizden almanız gerekmektedir!

GENEL ŞARTLAR / BİLGİLENDİRMELER

**Programda yazan oteller ile ilgili, farklı sebepler ile süreçte olası değişiklikler olabilmektedir. Bu durumda benzer veya üst kategori oteller seçilebilmektedir. Acentenin otel değişiklik yapma hakkı saklıdır.

**Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir, ilk ödeme sonrasında koltuk numarası otomatik olarak atanmaktadır. Koltuk numarası ile ilgili bir hassasiyetiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.

**Rehberimiz, hava, yol koşulları gibi gezinin seyrini etkileyebilecek durumları göz önünde bulundurarak, tüm ziyaretleri gerçekleştirmek koşuluyla programda ve güzergâhlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

**Fiziki koşulların bir ziyaretin gerçekleşmesini imkânsız hale getirmesi durumunda (yol, hava durumu, doğal afet vb.) bu ziyaretin gerçekleşmemesi sebebi ile acentemiz sorumlu tutulamaz.

**Koral Turizm, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Koral Turizm’in sorumluluğunda değildir.

**Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

**Yurt dışına seyahat etmek isteyen 18 Yaş altı kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiliyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekmektedir. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekmektedir.

** Cep telefonlarınızı yurtdışında kullanabilmek için Türkiye'den ayrılmadan önce, telefonunuzun yurtdışına açık olup olmadığını hat firmanızdan kontrol ediniz.

**Çocuk indirimleri, 2 yetişkin ile birlikte katılım ve konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

**3 kişi konaklama seçenekleri ile ilgili otel - oda müsaitliği doğrultusunda rezervasyon alınacaktır. 3 kişi – tek oda olarak katılmayı planlayan misafirlerimiz bu doğrultuda bilgilendirilecektir

**Gümrük işlemlerinde oluşabilecek değişiklik ve gecikmelerden Koral Turizm sorumlu tutulamaz.

NOT: Yeşil pasaportu olan misafirlerimizin vize almaya ihtiyacı yoktur. Vize almak isteyen misafirlerimize, evraklar ve randevu alma konusunda acentemiz tarafından hizmet verilebilmektedir.

**Çocuk indirimleri, iki yetişkin ile birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır. Çocuk fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

**Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup, 15 Şubat 2024 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

**İlk rezervasyon esnasında kişi başı 280,00 € kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

TUR ÜCRETLERİ:

İki kişilik odada kişi başı         : 899,00 €

Tek kişi katılım                       : 1199,00 €

Çocuk ücreti (3-12 yaş)          : 849,00 €

Çocuk ücreti (0-2 yaş)            : 350,00 €

İlke ve şartlar

**Çocuk indirimleri, iki yetişkin ile birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır. Çocuk fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. **Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup, 15 Şubat 2024 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır. **İlk rezervasyon esnasında kişi başı 280,00 € kaparo ödemesi ile ön kayıt yaptırıp bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 9 | Gece : 9


Dahil Hizmetler


 • Komforlu araçlar ile ulaşım
 • Tecrübeli şoför eşliğinde ulaşım hizmeti
 • Araç içi ikramlar
 • 4 ve 5 yıldız otellerde 7 Gece Konaklama oda kahvaltı konaklama
 • Programda belirtilen şehir turları
 • Karlovy vary – Estergon-Visegrad-Szentendre Cesky Kurumlov özel turları
 • Ülke-Şehir Giriş ve Turist Konaklama Vergileri
 • Tüm otoban ve otopark ücretleri
 • Türkçe rehberlik ve yerel rehberlik hizmetleri

Hariç Hizmetler


 •     Schengen Vize ücreti    
 •     Kişisel harcamalar ve otel ekstraları (minibar, yemeklerde alınacak içecekler v.b.)    
 •     Dahil olan hizmetler kısmında belirtilen müze ve ören yerleri haricindeki giriş ücretleri    
 •     Yurt dışı seyahat sağlık sigortası    
 •     Otel konaklama konsepti haricindeki yemek ücretleri ve içecekler    
 •     Yurt dışı çıkış harcı (2024 yılı için 150,00 TL olarak açıklanmıştır, tura katılım sağlayan misafirlerimiz tur öncesi ilgili bankalardan yatırabilir)    
 •     Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek olan Eğlence Paketi (20 Kişiye Ulaşması Durumunda Yapılabilir)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez