ANTALYA SÖMESTR TATİLİ
Marmaris - Fethiye
29 Ocak-01 Şubat 2020 (3 Gece, 4 Gün)

Açıklama

5* CONCORDE DELUXE RESORT HOTELDE ULTRA HERŞEY DAHİL KONAKLAMA-

Tatilini güzel bir otelde hem dinlenerek, hem de biraz gezerek değerlendirmek isteyen misafirlerimiz için hazırlanmış bu programda, Antalya’nın önde gelen, konsept otellerinden birinde konaklama fırsatı bulacaksınız. Programını biraz daha zenginleştirmek isteyen misafirlerimiz için de turlara katılma fırsatı sunulacaktır.

--CONCORDE DELUXE RESORT HOTEL*****

Antalya’nın Lara bölgesinde yer alan ve adını Concorde’dan almış olan uçak şeklindeki 5 yıldızlı Concorde De Luxe Resort, toplam 401 odası ile tematik oteller arasında yerini almıştır.

Konfor, huzur ve lüksün ön plana çıkarıldığı Concorde De Luxe Resort’te, geniş bir bahçe, tenis kortları, jakuzili havuzlar, su kaydırakları, bowling ve bilardo salonu, internet cafe, havuz eğlenceleri, oyunlar ve yarışmalarla dolu animasyon programı, akşamları canlı müzik ve özel gösterilerle dinlenme ve eğlence bir arada sunulmaktadır.

TUR PROGRAMI

1.GÜN : MARMARİS-ANTALYA YOLCULUK-ŞEHİR TURU-DÜDEN VE KARPUZKALDIRAN ŞELALELERİ-OTEL

Sabah 08:00’da Marmaris Eşref Girginç Parkı’nda buluşuyor ve Antalya’ya hareket ediyoruz. Molalar sonrasında Antalya’ya ulaşıyor ve serbest öğlen yemeği molası veriyoruz. Yemek molası sonrası yapacağımız şehir turumuzda önce Kaleiçi bölgesini ziyaret ediyoruz. Ardından tatilimize en güzel manzaralar eşliğinde başlamak ve güzel kareler yakalamak için Düden Şelalesi ve Karpuzkaldıran Şelalesi ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz sonrasında otelimize hareket ediyor ve otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde olacaktır. (ANTALYA KONAKLAMA)

2.GÜN : SERBEST GÜN

--Concorde Deluxe Resort Hotel’de konaklayan misafirlerimiz için tam gün serbest zaman. Serbest zaman diliminde Ultra Herşey Dahil konspet otelimizin keyfini çıkarabilirsiniz. Günlük animasyon-aktivite programlarını takip edebilir ve dahil olabilirsiniz. Ayrıca SPA hizmetleri için de rezervasyon yaptırıp, profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

**Dileyen misafirlerimiz ekstra turumuz olan Aspendos turumuza katılabilirler.

ASPENDOS TURU (95,00 TL) :  Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Antalya’nın en önemli tarihi değerlerinden biri olan Aspendos Antik Kenti ve tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Romalılar tarafından inşa edilmiş, yaklaşık olarak 20,000 kişi kapasiteli bu muazzam yapıyı rehberimiz ile geziyor, etkileyici hikayesini ve muhteşem akustik özelliğini yerinde duyuyor ve gözlemliyoruz. Sonrasında sizleri son dönemde Antalya’nın en popüler ziyaret yerlerinden biri haline gelen ‘Ters Ev’e götürüyoruz. Alt üst olmuş bir evde J nasıl yaşanır, merak ediyor musunuz, bu ziyaretimizde bunu göreceksiniz. Sonrasında günümüzün son ziyaretini, büyük şehre gelmişken biraz da alışveriş yapmak isteyen veya kalabalıklara karışmak isteyen misafirlerimizi de düşünerek, Antalya’nın popüler alışveriş merkezlerinden Mark Antalya’ya gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeği ve istirahat için otelimize geçiyoruz. (FİYATA ASPENDOS GİRİŞ ÜCRETİ, TERS EV GİRİŞ ÜCRETİ, REHBERLİK HİZMETİ, ULAŞIM DAHİLDİR)

3.GÜN : SERBEST GÜN

--Concorde Deluxe Resort Hotel’de konaklayan misafirlerimiz için tam gün serbest zaman. Serbest zaman diliminde Ultra Herşey Dahil konspet otelimizin keyfini çıkarabilirsiniz. Günlük animasyon-aktivite programlarını takip edebilir ve dahil olabilirsiniz. Ayrıca SPA hizmetleri için de rezervasyon yaptırıp, profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

**Dileyen misafirlerimiz ekstra turumuz olan Antalya Akvaryum ve Hayvanat Bahçesi turumuza katılabilirler

ANTALYA AKVARYUM VE HAYVANAT BAHÇESİ GEZİSİ (70,00 TL): Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. İlk ziyaretimiz, dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Akvaryum olacak. Yüzlerce balık çeşidini görebileceğiniz bu renkli dünyada keyifli dakikalar geçiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kar Dünyası ve Buz Müzesi’ni de ziyaret edebilirler (ekstra).Bu ziyaretimiz sonrası yine hem yetişkin hem de çocuk misafirlerimizin birlikte güzel zamanlar geçireceği ve keyifli anlar paylaşabileceği Antalya Hayvanat Bahçesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Hayvanların doğal ortamında yaşadığı bir konsept ile hayata geçirilen hayvanat bahçesini de gezdikten sonra rotamızı, bir başka doğa harikası Kurşunlu Şelalesi’ne çeviriyoruz. Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı’nda çekeceğimiz güzel fotoğraflar ve serbest zaman sonrasında otelimize geri dönüyoruz. (FİYATA AKVARYUM VE HAYVANAT BAHÇESİ GİRİŞ ÜCRETLERİ, ULAŞIM VE REHBERLİK HİZMETİ DAHİLDİR)

4.GÜN : OTELDEN ÇIKIŞ-DEMRE-MEDENİYETLER MÜZESİ-MARMARİS

* Club Falcon Hotel’de ve Concorde Deluxe Resort’te konaklayan misafirlerimiz ile sabah kahvaltısının ardından otellerimizden çıkış yapıyoruz. Likya Birliği’nin en önemli kentlerinden biri olan Demre’ye doğru yola çıkıyoruz. Noel Baba olarak bilinen St. Nicholas’ın yaşadığı yer olduğuna inanılan Demre’de, Andriake Ören Yeri ve Likya Medeniyetleri Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Yeni açılan bu müzede tüm Likya Medeniyetleri’ne ait eserler ve bilgilendirici materyaller göreceğiz. Ziyaretimiz sonrası Marmaris’e dönüş yolumuza geçiyoruz. Güzel anılar biriktirmiş olmanın mutluluğu ile Marmaris’e ulaşıyor, başka maceralarda görüşmek dileğiyle, sizlerle buluştuğumuz noktalarda vedalaşıyoruz.

Yukarıdaki fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 31 Aralık 2019 (Salı) tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

Ekstra turlar, yeterli sayıda katılım olması durumunda gerçekleşmektedir.

İlke ve şartlar

Yukarıdaki fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 31 Aralık 2019 (Salı) tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır. Ekstra turlar, yeterli sayıda katılım olması durumunda gerçekleşmektedir.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 4 | Gece : 3


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Ören yerleri giriş ücretleri
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • Kokartlı rehberlik hizmeti
  • 5 yıldızlı Concorde Deluxe Resort Hotel’de 3 gece 4 gün konaklama (ultra herşey dahil)

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Otel konaklaması haricindeki yemek ücretleri    
  •     Otel ekstraları (mini bar, spa v.s.)    
  •     Ekstra turlar    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz