ANTALYA SÖMESTR TATİLİ
Marmaris - Fethiye
29 Ocak-01 Şubat 2020 (3 Gece, 4 Gün)

Açıklama

4* CLUB FALCON HOTEL KONAKLAMA

DOLU DOLU, KEYİFLİ Mİ KEYİFLİ BİR SÖMESTR PROGRAMI

Hem yetişkinlerin, hem de çocukların birlikte keyif alacağı, dolu dolu bir sömestr tatili programı... Merkezi ve konforlu bir otelde konaklama fırsatının yanında Düden Şelalesi, Kurşunlu Şelalesi, Aspendos, Antalya Akvaryum, Hayvanat Bahçesi, Ters Ev, Demre gibi Antalya’nın en görülesi önemli ziyaret yerlerini de birlikte geziyor olacağız. Dolu dolu geçeceğine ve keyifli anılarla döneceğinize inandığımız gezimize rezervasyonlarınızı bekliyoruz.

TUR PROGRAMI

1.GÜN : MARMARİS-ANTALYA YOLCULUK-ŞEHİR TURU-DÜDEN VE KARPUZKALDIRAN ŞELALELERİ-OTEL

Sabah 08:00’da Marmaris Eşref Girginç Parkı’nda buluşuyor ve Antalya’ya hareket ediyoruz. Molalar sonrasında Antalya’ya ulaşıyor ve serbest öğlen yemeği molası veriyoruz. Yemek molası sonrası yapacağımız şehir turumuzda önce Kaleiçi bölgesini ziyaret ediyoruz. Ardından tatilimize en güzel manzaralar eşliğinde başlamak ve güzel kareler yakalamak için Düden Şelalesi ve Karpuzkaldıran Şelalesi ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gezilerimiz sonrasında otelimize hareket ediyor ve otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde olacaktır. (ANTALYA KONAKLAMA)

2.GÜN : ASPENDOS ANTİK KENTİ-TERS EV-MARK ANTALYA AVM

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Antalya’nın en önemli tarihi değerlerinden biri olan Aspendos Antik Kenti ve tiyatrosunu ziyaret ediyoruz. Romalılar tarafından inşa edilmiş, yaklaşık olarak 20,000 kişi kapasiteli bu muazzam yapıyı rehberimiz ile geziyor, etkileyici hikayesini ve muhteşem akustik özelliğini yerinde duyuyor ve gözlemliyoruz. Sonrasında sizleri son dönemde Antalya’nın en popüler ziyaret yerlerinden biri haline gelen ‘Ters Ev’e götürüyoruz. Alt üst olmuş bir evde J nasıl yaşanır, merak ediyor musunuz, bu ziyaretimizde bunu göreceksiniz. Sonrasında günümüzün son ziyaretini, büyük şehre gelmişken biraz da alışveriş yapmak isteyen veya kalabalıklara karışmak isteyen misafirlerimizi de düşünerek, Antalya’nın popüler alışveriş merkezlerinden Mark Antalya’ya gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeği ve istirahat için otelimize geçiyoruz. (ANTALYA KONAKLAMA)

3.GÜN : ANTALYA AKVARYUM – HAYVANAT BAHÇESİ –KURŞUNLU ŞELALESİ

Sabah kahvaltısı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. İlk ziyaretimiz, dünyanın en büyük akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Akvaryum olacak. Yüzlerce balık çeşidini görebileceğiniz bu renkli dünyada keyifli dakikalar geçiriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kar Dünyası ve Buz Müzesi’ni de ziyaret edebilirler (ekstra).Bu ziyaretimiz sonrası yine hem yetişkin hem de çocuk misafirlerimizin birlikte güzel zamanlar geçireceği ve keyifli anlar paylaşabileceği Antalya Hayvanat Bahçesi ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Hayvanların doğal ortamında yaşadığı bir konsept ile hayata geçirilen hayvanat bahçesini de gezdikten sonra rotamızı, bir başka doğa harikası Kurşunlu Şelalesi’ne çeviriyoruz. Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı’nda çekeceğimiz güzel fotoğraflar ve serbest zaman sonrasında otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Antalya otelimizde. (ANTALYA KONAKLAMA)

4.GÜN : OTELDEN ÇIKIŞ-DEMRE-MEDENİYETLER MÜZESİ-MARMARİS

* Club Falcon Hotel’de ve Concorde Deluxe Resort’te konaklayan misafirlerimiz ile sabah kahvaltısının ardından otellerimizden çıkış yapıyoruz. Likya Birliği’nin en önemli kentlerinden biri olan Demre’ye doğru yola çıkıyoruz. Noel Baba olarak bilinen St. Nicholas’ın yaşadığı yer olduğuna inanılan Demre’de, Andriake Ören Yeri ve Likya Medeniyetleri Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Yeni açılan bu müzede tüm Likya Medeniyetleri’ne ait eserler ve bilgilendirici materyaller göreceğiz. Ziyaretimiz sonrasında Marmaris’e dönüş yolumuza geçiyoruz. Güzel anılar biriktirmiş olmanın mutluluğu ile Marmaris’e ulaşıyor, başka maceralarda görüşmek dileğiyle, sizlerle buluştuğumuz noktalarda vedalaşıyoruz.

Aşağıdaki fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 31 Aralık 2019 (Salı) tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

İlke ve şartlar

Aşağıdaki fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 31 Aralık 2019 (Salı) tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır. Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklama durumunda geçerli olmaktadır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 4 | Gece : 3


Dahil Hizmetler


 • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
 • Ören yerleri giriş ücretleri
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Kokartlı rehberlik hizmeti
 • 4 yıldızlı Club Falcon Hotel’de 3 gece 4 gün yarım pansiyon konaklama (sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri dahil)
 • Antalya Akvaryum giriş ücreti (Kar Dünyası-Buz Müzesi dahil değildir)
 • Antalya Hayvanat Bahçesi giriş ücreti
 • Antalya Ters Ev giriş ücreti

Hariç Hizmetler


 •     Kişisel harcamalar    
 •     Otel konaklaması haricindeki yemek ücretleri    
 •     Otel ekstraları (mini bar, spa v.s.)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz