whatsapp
AKKAYA SAKLI VADİ KANYON TURU
Marmaris - Fethiye
17.11.2021 (Çarşamba-Wednesday)

Açıklama

Muhteşem bir kanyonda tekne turu, soğuk sularda yüzme keyfi, muhteşem bir doğa ile buluşma fırsatı…

Yakınımızdaki gizli cennete yolculuğa hazır mısınız? Muhteşem manzaralar eşliğinde, kanyon içinde keyifli bir tekne gezintisi, damak tadımıza layık bir öğlen yemeği, yemyeşil bir rotada, ormanın içi, göl kenarı harika bir yürüyüş yapma fırsatı… Görsel açıdan maksimum seviyede keyif alacağınızı düşündüğümüz ve aynı zamanda da doğanın içinde dinlenme fırsatı yakalayabileceğinize inandığımız bu geziye katılmak, kendinize vereceğiniz güzel bir ödül olacaktır.

Koral Turizm’den siz değerli misafirlerimiz için yeni bir destinasyon... Bu yeni rotamızda, hem uzun bir yolculuk yapmayacak, hem de tüm günümüzü doğanın içinde, kalabalıklardan uzak, karadan ulaşımı olmayan, doğa harikası bir vadide ve kanyonda geçireceğiz.

TUR PROGRAMI

Sabah saat 09:00 da siz değerli misafirlerimiz ile Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluşuyor ve Dalaman-Akkaya’ya doğru hareket ediyoruz. Kahvaltı yapmamış olan misafirlerimiz için Akçapınar’da kısa bir serbest kahvaltı molası sonrası yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık olarak 1 saatlik yolculuk sonrası Akkaya’ya ulaşıyoruz. Anayoldan ayrıldıktan kısa bir süre sonra, vadinin göz alıcı manzarası eşliğinde Karadeniz esintileri uyandıran yeşilin harika tonları eşliğinde vadiyi seyre dalıyoruz. Yolculuğumuzu çay kenarına kadar sürdürüyor ve bize kanyon turu yaptıracak olan teknemize ulaşmadan önce doğa ile harika bir uyum sağlamış otantik restoranda çay molası veriyoruz. Çay molası ardından, tekne turumuza başladıktan kısa bir süre sonra kanyonun büyüleyici manzarasını görüyor ve fotoğraf çekme isteğimize hemen yenik düşüyoruz J Doğal hayata hiçbir müdahalenin yapılmadığı bir bölgede olmanın tatlı huzurunu hissediyoruz. Yapacağımız yolculuk sırasında, çay kenarında, çamurda debelenen yabani domuzlara, suyun üstünde sürüler halinde yüzen ve kanatlarını suyun üstüne vura vura süzülen balıkçılları, biraz şanslıysanız da porsukları doğal hayatında gözlemleyebilirsiniz. Bu keyifli kanyon turu gezintisi sonunda, karadan ulaşımı olmayan doğanın içerisinde ve tamamen doğa konseptine uygun bir tesise ulaşıyoruz. Öğlen yemeğini de alacağımız bu tesiste günümüzün geri kalanını geçirme şansımız olacak. Yaklaşık olarak 3 saatlik serbest zamanımızda böyle keyifli bir yerde olmanın mutluluğunu farklı şekillerde değerlendirebiliriz. Dileyen misafirlerimiz iskelede güneşlenebilir veya soğuk çay suyunda yüzebilir. Dileyen misafirlerimiz kano kiralayabilir veya olta takımı kiralayarak balıkçılık hünerlerini sergileyebilir. Biraz spor ve yürüyüş seven misafirlerimiz için de orman içi-çay kenarı çok natürel bir rotada keyifli bir yürüyüş yapma imkânı olacaktır. Bu sürecin her anında, çok güzel fotoğraflar çekme şansınızın olacağını söylemek de yerinde olacaktır. Damak tadınıza uygun bir öğlen yemeğini de kapsayan serbest zaman sonrası yine teknemiz ile geldiğimiz rotadan geriye dönüyoruz. Bizi bekleyen aracımıza biniyor ve güzel bir gün geçirmiş olmanın keyfi ile Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Marmaris’te siz değerli misafirlerimiz ile buluştuğumuz yerlerde ayrılıyor, başka rotalarda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

 

İlke ve şartlar

Sabah saat 09:00 da siz değerli misafirlerimiz ile Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluşuyor ve Dalaman-Akkaya’ya doğru hareket ediyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler
  • Kanyonda tekne gezisi
  • Öğlen yemeği (tavuk, köfte, alabalık ana yemek seçenekleri, salata + cips eşliğinde)

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Sabah kahvaltısı    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.