ÇANAKKALE TURU
whatsapp
ÇANAKKALE TURU
Marmaris - Fethiye
02 - 04 Ekim 2020 (2 Gece - 3 Gun)

Açıklama

Çanakkale’nin, Türkiye tarihi açısından önemi, bu ili muhakkak görülmesi gereken yerlerden biri haline getirmiştir. Bu turumuzda Çanakkale Şehitliğine gidip o havayı soluyoruz ve milli mücadelenin ne zorluklar ile kazanıldığını anlatmaya çalışıyoruz.  Maneviyatın en üst seviyede yaşandığı, sizleri derinden etkileyecek, yaşanmışlıkları tüm gerçekleri ile hissedeceğiniz turumuza hepinizi bekliyoruz.

TUR PROGRAMI

1.Gün: Sabah 06:00’da Eşref Girginç Parkı önünde toplanma ve hareket. Yolda molalar sonrası Truva’ya varış ve yaklaşık 3000 yıllık bir tarihi geçmişe ışık tutan ve Unesco Dünya Kültür Mirasları listesinde yer alan Truva Antik Kenti ziyareti. Ziyaretimiz sonrası otelimize hareket ve yerleşme.

2.Gün: Sabah kahvaltımızın ardından tam gün Şehitlikler turumuza başlıyoruz. Şehitler abidesi, 57. Alay şehitliği , Anzak Koyu ve Anafartalar ziyaret edeceğimiz yerler arasında olacak. Maneviyatın üst seviyelerde yaşanacağı bu günü, . Çanakkale Destanı Tanıtım Merkezi ziyareti ve bu şekilde tüm günümüzü, o dönemi hissederek geçirmiş oluyoruz. Ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün: Sabah kahvaltımızın ardından otelden ayrılma. Çanakkale’deki son günümüzde Çanakkale Askeri Müze ve Çimenlik Kalesi (Kale i-Sultaniye) ziyaretlerimiz olacak. Bu ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra Çanakkale’nin meşhur Aynalı Çarşı’sında sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamandan sonra rehberimizin belirlediği saat ve yerde buluşup Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Yolda molalar sonrası Marmaris’e dönüyor, sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

NOT : Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemlerimiz için tıklayınız...

İlke ve şartlar

NOT : Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemlerimizi inceleyiniz...


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 3 | Gece : 2


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • Kokartlı rehberlik hizmeti
  • Grand Anzac Otel’de 2 gece,3 gün sabah kahvaltısı- akşam yemeği dahil konaklama

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Öğlen yemekleri    
  •     Ören yerleri giriş ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.