ZÜLFÜ LİVANELİ KONSERİ…
Marmaris
09 Ağustos 2019 (Cuma)

Açıklama

Datça’da müzik ziyafeti ile birlikte keyifli bir gezi

“Sanatsız kalan bir milletin, hayat damarlarından biri kopmuş demektir.” diyerek yola çıkıyor ve müzisyen, besteci, yazar, yönetmen, gazeteci, köşe yazarı ve eski milletvekili gibi bir çok alanda çalışmış olan Zülfü Livaneli’nin konserine katılmak üzere yola çıkıyoruz.

Günümüzün sanat adına dolu dolu geçmesi için Eski Datça ziyaretini de programımıza alıyor, Can Yücel ve taş evleri ile özdeşleşen, dar sokakları ile meşhur Eski Datça’da keyifli anılar biriktiriyoruz.

TUR PROGRAMI

17:00 ‘da Eşref Girginç Parkı’nda buluşuyor ve Datça’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzeri Eski Datça’da vereceğimiz kısa molada Can Yücel’in evinin de bulunduğu meşhur dar sokaklarında güzel fotoğraflar çekip rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Can Yücel’in anılarıyla dolu meşhur kahvesinde dileyen misafirlerimiz çay-kahve keyfi de yapabilir. Ziyaretimiz sonrası Datça merkeze iniyor ve sizlere akşam yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz son dönemde hoş ışıklandırmaları ve dekorları ile popülaritesi artan sahil kenarı balık restoranlarına gidebilir veya ev yemeği yemek isteyenler Zekeriya Sofrası gibi ev yemeği restoranlarını tercih edebilir. Serbest zaman sonrası rehberimizin sizlere bildireceği yerde ve saatte buluşup 21:15 te başlayacak olan Zülfü Livaneli konserine katılmak üzere konser alanına hareket ediyoruz.Konser sonrası Datça’dan ayrılıyor ve güzel bir gün geçirmiş olmanın keyfi ile Marmaris’e dönüyoruz. Sizlerden Eşref Girginç Parkı’nda ayrılıyor ve başka gezilerimizde görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

**Tur katılım sayısı 20 bilet ile sınırlıdır, bir hafta içerisinde bilet satışımızın tamamlanması beklenmektedir. REZERVASYON İÇİN ACELE EDİNİZ.

NOT : Konser için daha ön kategori bilet talep eden misafirlerimiz için bilet uygunluğu olması durumunda, biletin fiyat farkı belirtilecek ve onay verilir ise bilet alınacaktır.

Bilet fiyat farkları aşağıdaki gibidir:

  1. Kategori : 95,00 TL (tur paket fiyatı 290,00 TL olmaktadır)
  2. Kategori : 67,00 TL (tur paket fiyatı 265,00 TL olmaktadır)
  3. Kategori : 45,00 TL (tur paket fiyatı 240,00 TL olmaktadır)
İlke ve şartlar

**Tur katılım sayısı 20 bilet ile sınırlıdır, bir hafta içerisinde bilet satışımızın tamamlanması beklenmektedir. REZERVASYON İÇİN ACELE EDİNİZ. NOT : Konser için daha ön kategori bilet talep eden misafirlerimiz için bilet uygunluğu olması durumunda, biletin fiyat farkı belirtilecek ve onay verilir ise bilet alınacaktır. Bilet fiyat farkları aşağıdaki gibidir: Kategori : 95,00 TL (tur paket fiyatı 290,00 TL olmaktadır) Kategori : 67,00 TL (tur paket fiyatı 265,00 TL olmaktadır) Kategori : 45,00 TL (tur paket fiyatı 240,00 TL olmaktadır)


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Nakit -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Zülfü Livaneli Konser biletleri
  • Konser biletleri 4. ve 5. Kategori biletleri olup fiyatlandırmaları ayrı olarak belirtilmiştir

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Seçiniz Tarih