whatsapp
SEDİR ADASI – KLEOPATRA PLAJI TEKNE TURU
Marmaris
Date/Tarih

Açıklama

MAVİ SÜRPRİZLER

Turkuaz rengi suları ve Mısır’dan gelen özel kumları ile ziyaretçilerini büyüleyen ,  Sezar ile Kleopatra’nın aşkına şahitlik ettiğine inanılan Sedir adası ve bölgenin en güzel koyları…Mavi Sürprizler’de yeni rotamız Çamlık-Sedir Adası bölgesi. Sıcak yaz günlerini en güzel koylarda, doya doya yüzerek geçirmek isteyen değerli misafirlerimizi Salı günleri yapılacak olan tekne turumuza bekliyoruz.

TUR PROGRAMI

*Sabah saat 09:15 ‘te Eşref Girginç parkında buluşma ve hareket. Çamlık’tan hareket edecek olan teknemiz ile buluştuktan sonra, harika koyları keşfetmeye başlıyoruz. Rotamızda yer alan koylarımız şu şekildedir :

** Sedir Adası: Erken saatlerde Ada’ya gidiyor ve ada daha sakinken denizin tadını çıkarıyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde adadaki tarihi alanları geziyor ve Sezar ile Kleopatra’nın aşkına tanıklık ediyoruz.

**Sedir adası ziyareti sonrası teknemize dönüyor ve öğlen yemeğimizi alıyoruz.

**Zeytinli Koy yüzme molası

**İnce Kum / Diri Kum yüzme molası

**Lacivert Koy yüzme molası

**Gelibolu adası su altı mağaraları yüzme molası

Gezilerimizi tamamladıktan sonra Çamlık’a 17:00 civarı dönüyoruz ve bizi bekleyen aracımıza binip Marmaris’e dönüyoruz. Güzel koylarda keyifli bir gün geçirmiş olmanın mutluluğu ile sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka Koral Turizm turlarında görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

*Müze kartı olanlardan, Sedir Adası giriş ücreti, tur ücreti tutarından düşülmektedir

İlke ve şartlar

Sabah saat 09:15 ‘te Eşref Girginç parkında buluşma ve hareket. Müze kartı olanlardan, Sedir Adası giriş ücreti, tur ücreti tutarından düşülmektedir.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Nakit -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil HizmetlerHariç Hizmetler


Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.