whatsapp
NERGİS HASATI KARABURUN-MORDOĞAN
Marmaris
18 Ocak 2020 (Cumartesi)

Açıklama

Aşkın  sembolüdür “nergis” yakışıklı mıdır yoksa güzel midir? Anavatanı Karaburun Mordoğan Köyü olan nergisin mitolojik hikayesi eşliğinde bahçeleri, lezzetleri ve birbirinden güzel köyleri ile İzmir’in Karaburun ilçesini ziyaret ediyoruz aynı zamanda bu tematik turumuzda bu özel köylerin lezzetli ve sağlıklı ürünlerinin tadına bakma fırsatımız olacaktır.

TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07:00’de Marmaris Eşref Girginç Parkında siz değerli misafirlerimiz ile buluştuktan sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Çine’de vereceğimiz ücrete dahil kahvaltı molası sonrasında yolumuza devam ediyoruz.  Karaburun Yarımadasına doğru giderken öncelikle Balıklıova Köyünü görüyoruz, köyün meşhur un kurabiyelerinden tatmak veya almak için kısa bir lezzet molası veriyoruz. Ardından Nergis bahçeleri ile ünlü Mordoğan Köyü’ne varıyoruz. Burada müsaitlik durumuna göre nergis bahçelerini ziyaret ediyoruz ve birbirinden güzel nergislerden almak isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Genç yaşta yaşamını yitiren Ayşe Hatun adına yapılmış eski Osmanlı Camiini gezip hüzünlü hikayesini dinledikten sonra öğlen yemeği için Mordoğan limanında balıkçı restoranlarında serbest öğlen yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeğinden sonra güzel manzarasıyla Yeni liman köyüne gidiyoruz ve bir kahve molası veriyoruz. Sonrasında Karaburun merkezinde serbest zaman verdikten sonra Marmaris’e doğru hareket ediyor ve tur programımızı sonlandırıyoruz. Marmaris’e vardığımızda buluşma yerimizde siz değerli misafirlerimizle bir başka gezimizde buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT: Öğlen yemeği için, anlaşmalı restoranda uygun fiyatlarla balık (balık yemeyen misafirlerimiz için tavuk / köfte seçenekleri) yeme imkanı olacaktır, rehberimiz gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

İlke ve şartlar

Sabah saat 07:00’de Marmaris Eşref Girginç Parkında siz değerli misafirlerimiz ile buluştuktan sonra İzmir’e doğru yola çıkıyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Sabah kahvaltısı
  • Tur programındaki müze ören yeri giriş ücretleri
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Sabah kahvaltısı hariç yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz