GÖKÇELER KANYONU & KIYIKIŞLACIK TURU
whatsapp
GÖKÇELER KANYONU & KIYIKIŞLACIK TURU
Marmaris
01 Ekim 2020 (Perşembe)

Açıklama

Doğa harikası bir kanyonda yürüyüş, şirin bir Ege köyü Kıyıkışlacık ve değerli bir antik kent…

Henüz çok bilinmeyen bir doğa harikası olan defne, sandal ve mersin ağaçları ve onlara hayat veren çayları ile Gökçeler kanyonu… Zeytin ağaçlarının kıyıya dik uzandığı ve Masmavi Ege sularıyla buluştuğu, balıkçı piyadelerin kıyıda ahenkle dans ettiği şirin mi şirin Kıyıkışlacık köyü… Balığın tadına doymaya ve kültür mirası, destansı İasos antik şehrini ziyaret etmeye, Mavi ve Yeşil’in büyüsüne kapılmaya hazır mıyız?

TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07:00’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyoruz. Akçapınar’da vereceğimiz serbest kahvaltı molamızın ardından Milas Gökçeler Kanyonu’na doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir buçuk saatlik yolculuğumuzun ardından muhteşem manzarası ile Teras kafeye ulaşıyoruz. Harika bir manzaraya sahip bu noktada güzel fotoğraflar çektikten sonra kanyonda bir yürüyüş gerçekleştirip, 8 bin yıllık tarihi olduğu tahmin edilen İncirliin Mağarasın’ı ziyaret ediyoruz. Mağara içerisindeki doğal oluşumlar, devasa sarkıtlar, dikitler ve travertenler doğal renkleri ile adeta büyülüyor.

Gökçeler Kanyonu’ndaki keyifli ziyaretlerimizi tamamladıktan sonra küçük bir balıkçı köyü olan ve etrafı zeytin ağaçlarıyla taçlanmış Güllük Körfezinde bulunan Kıyıkışlacık köyüne çeviriyoruz rotamızı. Bu sevimli köydeki ziyaretlerimiz öncesi dileyen misafirlerimiz, köyün deniz ürünleri ile ünlü yerel bir restoranı olan Ceyar İasos Restoran’da denize nazır öğlen yemeğini yiyebilirler. Serbest öğlen yemeği molamızın ardından, önceleri bir ada olan şimdi ise doğal olaylarla anakaraya bağlanmış yarımada konumunda olan İasos Antik Kenti’ni geziyor ve bu şehrin hikâyesini rehberimizin değerli anlatımı ile dinliyoruz. Gezilerimizi tamamladıktan sonra Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizi sonraki turlarımızda görmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

NOT : Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemlerimiz için tıklayınız...

 

İlke ve şartlar

Sabah saat 07:00’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşuyoruz


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Antik kent giriş ücreti
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Yemek ücretleri    
  •     İncirliin Mağarası giriş ücreti (opsiyonel)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.