whatsapp
MAVİ SÜRPRİZLER- DATÇA TEKNE TURU
Marmaris
03.08.2021 (Salı-Tuesday)

Açıklama

Bozulmamış doğasıyla, zengin florasıyla, bol oksijenli havasıyla Datça’nın en güzel koylarında keyifli bir tekne turu gezisi…

‘Mavi Sürprizler’ konseptli turlarımızda rotamızı Datça yarımadasına çeviriyoruz. Bir tarafı Ege, bir tarafı Akdeniz ile çevrili ve diğer tatil beldelerimize göre hala daha doğallığını koruyan Datça koylarında bol yüzmeli, eğlenceli ve keyifli bir gün sizleri bekliyor.

TUR PROGRAMI

*Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 08:45 te, Eşref Girginç Parkı’nda buluşuyor ve ‘Marmaris’ten-Datça’ya ben vurgunum Hatça’ya’ türküsü eşliğinde Datça limanına doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz sırasında Yunan filozof Strabon’un ‘Tanrı sevdiği ve uzun yaşamasını istediği kullarını Datça’ya gönderir.’ sözünü neden söylediğine dair değerli bilgileri rehberimizden öğreniyor ve Datça limana ulaşıyoruz. Sonrasında aşağıdaki tekne turu programımızı uyguluyoruz:

* 10:30’ da Datça limanından hareket edecek olan teknemiz ile buluşma ve hareket.

* Dilek Mağarası – Görsel gezi

* Domuz çukuru koyu yüzme molası

* Palamutbükü-yüzme ve öğlen yemeği molası -(Çupra-Soslu Makarna+Salata)

* Hayıt bükü koyu-yüzme molası

*Akvaryum koyu – yüzme molası

NOT: Maksimum 55 kişi kapasite ile yolculuk yapan teknemiz, minimum sayıya (35 kişi) ulaşmamız durumunda sadece bizim grubumuza özel olarak tur yapabilmektedir. Ulaşmaması durumunda yine o bölgedeki yerli misafirlerimiz ile birlikte geziyi yapıyor olacağız.

Gezimizi tamamlayıp, Datça limanına dönüyor ve bizi bekleyen aracımıza geçiyoruz. Dönüş yolumuz üzerinde Datça’nın doğal ürünlerinin en uygun fiyatlarla satıldığı Datça Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nde kısa bir mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz burada Datça bademi, zeytinyağı, bal, kekik gibi köylüler tarafından yetiştirilmiş ürünlerden alışveriş yapabilirler. Sonrasında keyifli bir gün geçirmiş olmanın mutluluğu ile Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

İlke ve şartlar

NOT: Maksimum 55 kişi kapasite ile yolculuk yapan teknemiz, minimum sayıya (35 kişi) ulaşmamız durumunda sadece bizim grubumuza özel olarak tur yapabilmektedir. Ulaşmaması durumunda yine o bölgedeki yerli misafirlerimiz ile birlikte geziyi yapıyor olacağız.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Tekne Gezisi
  • Teknede alınacak öğlen yemeği (balık-çupra +soslu makarna + salata)

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Sabah kahvaltısı    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.