İZMİR - SASALI TURU
Marmaris
29.10.2023 (Pazar-Sunday)

Açıklama

-SASALI DOĞAL YAŞAM PARKI-HILLTOWN ALIŞVERİŞ MERKEZİ-

Küçük-büyük herkesin keyif alacağını düşündüğümüz günübirlik gezimizde önce Sasalı Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret ediyoruz. 133 farklı türde 2500 hayvana doğal ortamında ev sahipliği yapan bu güzel parkı doyasıya geziyoruz… Sonrasında da adını mimari özellikleri ile birlikte küçük bir şehri andıran, ulusal ve uluslararası 42’si Cafe-restoran olmak üzere 190 mağazası ile yeni açılan Hill Town Alışveriş Merkezi’ne çeviriyoruz rotamızı. Farklı yaş grupları için toplamda 1500 m2’lik çocuk oyun parkı, 2000 m2 lik etkinlik alanı, rengarenk peyzaj mimarisi ile tamamlanmış meydanları ile ziyaretçilerine sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunan Hill Town Alışveriş Merkezi’nde geçireceğimiz keyifli anlar sonrası da gezilerimizi tamamlayıp Marmaris’e dönüyoruz.

TUR PROGRAMI

Günübirlik bu gezimizde, sabah 07:00’da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup keyifli turumuza başlıyoruz. Çine’de vereceğimiz serbest kahvaltı molası sonrasında Sasalı Doğal Yaşam Parkı’na geçiyoruz. 133 farklı türde hayvanı doğal ortamında gözlemlemek isteyen misafirlerimiz ile bu büyük doğal parkı geziyor ve güzel fotoğraflar çekip, keyifli anılar biriktiriyoruz. Sasalı Doğal Yaşam Parkı’ndaki ziyaretimiz sona erdikten sonra, Karşıyaka’ya geri dönüyoruz.

Günün geri kalanında, Hill Tower Alışveriş Merkezi’nde sizlere serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman diliminde toplamda 190 mağaza ve restorana ev sahipliği yapan alışveriş merkezinde isterseniz alışveriş yapabilir, isterseniz çocuğunuz ile birlikte oyun parkında veya etkinlik alanlarında vakit geçirebilirsiniz. Alışveriş merkezinde Türkiye ve Dünya’nın önde gelen birçok markası yer almaktadır. İncelemek isterseniz http://www.hilltownavm.com/tr/izmir-magazalar web sitesini ziyaret edebilir, hangi markaların bulunduğunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Serbest zamanınızı değerlendirdikten sonra, rehberimizin önceden bildireceği saatte ve noktada buluşuyor ve dönüş yoluna geçiyoruz.

Dönüşte Çine’de vereceğimiz serbest akşam yemeği molasının ardından Marmaris’e ulaşıyor ve sizleri aldığımız noktalarda bırakarak, başka gezilerde görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Koltuk numarası ataması, ödemenizi yaptıktan sonra gerçekleşmektedir. Bu konuda bir hassasiyetiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.

Sasalı Doğal Yaşam Parkı giriş ücreti (öğrenci - 10,00 TL, yetişkin - 20,00 TL) *(0-6 yaş ücretsiz)

İlke ve şartlar

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Koltuk numarası ataması, ödemenizi yaptıktan sonra gerçekleşmektedir. Bu konuda bir hassasiyetiniz var ise lütfen iletişime geçiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler
  • Araç içi ikramlar

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Yemek Ücretleri    
  •     Sasalı Parkı giriş ücreti    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Türünü Seçiniz Seçiniz