GÖKOVA KOYLARI TEKNE TURU-5
whatsapp
GÖKOVA KOYLARI TEKNE TURU-5
Marmaris
08 Temmuz 2020 (Çarşamba)

Açıklama

MAVİ SÜRPRİZLER
 

DENİZ VE GÜNEŞ KEYFİNİ GÖKOVA’NIN EN GÜZEL KOYLARINDA ÇIKARALIM

Tertemiz koylarda uzun yüzme molaları, güzel bir teknede kaliteli bir hizmet, lezzetli bir öğlen yemeği ve nezih bir ortam. Anılarınızda güzel bir yer edeceğine inandığımız tekne turumuzda, tüm bu özellikleri bulacak ve keyifli zaman geçireceksiniz. Gökova bölgesinin en güzel koylarını ziyaret edeceğimiz, tekne turu gezimize, katılımınızı bekliyoruz.

NOT : Normalleşme planları kapsamında, tüm hijyen kuralları ve genel kurallara uyularak, araç ve tekne kapasitelerine göre sınırlı sayıda rezervasyon alınacaktır.

TUR PROGRAMI

*Sabah saat 09:00 ‘te Eşref Girginç parkında buluşma ve hareket. Çamlık’tan hareket edecek olan teknemiz ile buluştuktan sonra, harika koyları keşfetmeye başlıyoruz. Rotamızda yer alan koylarımız şu şekildedir:

**İnce Kum / Diri Kum yüzme molası – 45 dk.

**Sosyete koyu – yüzme molası ve öğlen yemeği

**Lacivert Koy yüzme molası – 45 dk.

**Gelibolu adası su altı mağaraları yüzme molası – 45 dk.

Gezilerimizi tamamladıktan sonra Çamlık’a 17:00 civarı dönüyoruz ve bizi bekleyen aracımıza binip Marmaris’e dönüyoruz. Güzel koylarda keyifli bir gün geçirmiş olmanın mutluluğu ile sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka Koral Turizm turlarında görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

İlke ve şartlar

NOT : Normalleşme planları kapsamında, tüm hijyen kuralları ve genel kurallara uyularak, araç ve tekne kapasitelerine göre sınırlı sayıda rezervasyon alınacaktır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Tekne turu
  • Öğlen yemeği balık + salata (balık yemek istemeyenler için seçenekler olacaktır)
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Teknede alınacak içecekler    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.