GÖKOVA-AKBÜK KOYU & BODRUM-MAZI KÖYÜ-2
whatsapp
GÖKOVA-AKBÜK KOYU & BODRUM-MAZI KÖYÜ-2
Marmaris
10 Temmuz 2020 (Cuma)

Açıklama

MAVİ SÜRPRİZLER

Bodrum-Mazıköy ve Gökova-Akbük’te mavi bir gün sizleri bekliyor…

Bu sezonun yeni  ‘Mavi Sürprizler’ programında rotamızı Gökova ve Bodrum’a çeviriyoruz. Sahip olduğu harika koylar ile deniz keyfi anılarınızda yer edecek Gökova ve Bodrum’un en güzel, en değerli, en yüzülesi koylarından Akbük’te ve  Mazıköy’de mavi bir gün sizleri bekliyor…

Yeni yerler keşfetmek, doğayla baş başa keyifli anlar yaşamak, güzel anılar biriktirmek amacıyla yola çıkıyor, Gökova Körfezi’nin harika manzaraları eşliğinde kıyı şeridinden yapacağımız yolculukla, bu iki güzel beldemizin henüz daha bozulmamış doğasının tadını çıkarıyor ve iki güzel koyda bol bol yüzüyoruz.

TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07:30’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşup Gökova-Akbük’e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz serbest kahvaltı molası sonrası ilk yüzme molamızı Gökova Körfezi’nin doğaya sunduğu bir hediye olan Akbük Koyu’nda veriyoruz. Tepelerden süzülen tatlı suları eşliğinde, sanki bir göl uysallığında olan dalgaları ile karşılıyor bizi Akbük Koyu.Burada vereceğimiz deniz keyfi-yüzme molası ardından, karnımızın da acıkmaya başlaması ile birlikte, hem yemek ziyafeti çekeceğimiz, hem de doğasına hayran kalacağımız, 2. durağımız olan Mazıköy’e çeviriyoruz rotamızı.

Gökova körfezinden sert giren rüzgarlar Datça - Knidos burnu arasındaki yüksek sıra dağlara çarparak geri dönerler ve olağanüstü olarak Mazıköy’ün tüm kıyalarına harika bir serinlik getirirler. Bu doğanın Mazı’ya bir hediyesidir.  Bu bölgede yerleşimin MÖ 400’e dayandığını bölgenin coğrafi yapısı incelenerek anlaşılmıştır. Bu bölgenin yaşanılabilir olmasının nedenlerinin başlarında günümüzde de dahil olmak üzere Bodrum bölgesinin tek yer altı suyuna sahip olmasıdır. Mazıköy’e vardıktan ve köyü tanıdıktan sonra anlaşmalı restoranımıza geçiyoruz. Sahil kenarında yer alan restoranımızda önce öğlen yemeğimizi alıyor ve sonrasında bu güzel koyda deniz keyfi için serbest zaman veriyoruz. Şezlonglarını ücretsiz olarak kullanacağımız restoranımızda deniz ve güneşin tadını çıkardıktan sonra Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz. Sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve bir başka turumuzda görüşmek ümidiyle vedalaşıyoruz.

İlke ve şartlar

Sabah saat 07:30’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşup Gökova-Akbük’e doğru hareket ediyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • Öğlen yemeği (yemek olarak köfte, tavuk, balık ana yemeklerinden birini seçme imkanı olacaktır)
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Öğlen yemeği hariç yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.