FETHİYE-GÖCEK SAKLIKENT-KAYAKÖY-GÖCEK -TURU
Marmaris
08.10.2023 (Pazar-Sunday)

Açıklama

Bu keyifli günübirlik gezide hem doğa güzelliklerine, hem de kültürel değerlerimize odaklanıyoruz. Bununla birlikte serbest zamanda da kendi keşiflerinizi yapma ve güzel vakit geçirme imkânı sunuyoruz.

Güzel günümüze Fethiye’nin doğal mirası, Türkiye’nin en uzun kanyonlarından Saklıkent’i gezerek başlıyor ve keyifli dakikalar geçiriyoruz. Sonra 5000 yıllık bir geçmişe sahip olan, hüzünlü öyküsü ile Kayaköy’ü keşfediyoruz. Turumuzun Fethiye bölümünü tamamladıktan sonra bu körfezin saklı incisi, Dünya çapında en lüks özel yatların rotasında bulunan Göcek’e çeviriyoruz rotamızı. Oldukça modern cafe-restoran işletmelerinin bulunduğu limanda bir yürüyüş ve çarşıda serbest zaman ile güzel gezimizi tamamlıyoruz.

TUR PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah saat 07:00 ‘da Eşref Girginç Parkı'nda buluşuyor ve hareket ediyoruz. Akçapınar’da verilecek serbest kahvaltı molasının ardından Saklıkent’e yolculuğumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde Katrancı Manzara bölgesinde en güzel grup fotoğraflarımızı ve selfielerimizi çekip, güne devam ediyoruz.

İLK DURAK SAKLIKENT : Saklıkent hiç şüphesiz bu bölgeye gelip de, mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri. Türkiye’nin en uzun kanyonlarından biri olarak bilinen Saklıkent 18 km. uzunluğunda ve 200 metre yüksekliğindedir. Rivayetlere göre bölgede çobanlık yapan birinin keçisini kaçırması sonucu keşfedilen Saklıkent’te yapılabilecek aktiviteler arasında tracking, rafting ve son dönemlerin eğlenceli aktivitesi zipline seçenekler arasındadır. Bu doğa harikası bölgede keyifli saatler sizleri bekliyor olacak.

FETHİYE KAYAKÖY: Saklıkent ziyaretimiz sonrasında Kayaköy’e hareket ediyoruz. 5000 yıllık geçmişe sahip Rumca adı Levissi olan hayalet köyün hazin öyküsünü dinleyecek, yaklaşık 3500 konut, 2 kilise, 9 şapeli olan köyü rehberimizle gezeceğiz.

FETHİYE KÖRFEZİNİN SAKLI İNCİSİ GÖCEK : Fethiye’ye kadar gelmişken, Göcek gibi güzel bir beldeyi görmeden dönmeyelim istiyoruz ve günün son ziyareti için rotamızı Göcek’e çeviriyoruz. Bu şirin mi şirin, tatlı kasabanın güzel marinasını ve çarşısını gezerken, çok keyif alacağınızı düşünüyoruz. Göcek gezimizi de tamamladıktan sonra hem doğal güzellikleri hem de kültürel değerlerimizi keşfetmiş olmanın mutluluğu ile Marmaris’e dönüş yolculuğumuza geçiyoruz.

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra koltuk numarası atanmakta olup, ödemeye istinaden bu numara kesinleşmektedir

İlke ve şartlar

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra koltuk numarası atanmakta olup, ödemeye istinaden bu numara kesinleşmektedir


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Yemek Ücretleri    
  •     Ören yeri giriş ücretleri (Müze kartı olan misafirlerimizin yanlarında getirmeleri tavsiye olunur)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Türünü Seçiniz Seçiniz