MSC MUSICA İLE DOĞU AKDENİZ TURU
Marmaris
25.04 - 04.10.2023

Açıklama

-YUNANİSTAN-İSRAİL-GÜNEY KIBRIS- 449 €

2023 YILI SEÇENEKLERİ (7 gece konaklama)

25 Nisan tarihi itibari ile Kuşadası hareketli, 5* MSC Musica Gemimiz ile Doğu Akdeniz gezilerimiz satışa açılmıştır.

**Size uygun tarihlerinizi belirleyip, gezi rezervasyonlarınızı oluşturabilir ve bu rezervasyonlara uçak bileti ve liman transferleri dâhil ederek sizlere paket teklifler sunabiliriz.

**Hareket tarihleri her Salı Kuşadası çıkış ve bir sonraki Salı günü dönüş şeklindedir. (7 gece, 8 gün)

TUR PROGRAM DETAYI

1.GÜN: Kuşadası hareket 18:00

2.GÜN: Denizde seyir

3.GÜN: Haifa (Jarusalem) – İsrail

4.GÜN: Limasol – Güney Kıbrıs

5.GÜN: Mikanos Adası-Yunanistan

6.GÜN: Pire- Yunanistan

7.GÜN: Santorini – Yunanistan

8:GÜN: Kuşadası gemiden iniş sabah 10:00

NOT: Program için tek girişli Schengen Vizesi ve İsrail Vizesi gerekmektedir. Hizmet pasaportu (yeşil pasaport) sahibi misafirlerimizin vize almasına gerek olmamaktadır.

**İsrail Vizesi- Kapı vizesi olarak aynı gün gemide satın alınabilmektedir. Konu ile ilgili bilgilendirme öncesinde / seyahat sırasında yapılabilmektedir.

NOT2: Seyahat sağlık sigortası zorunluluğu kaldırılmıştır dileyen misafirlerimiz kendi özel sigortalarını yaptırabilirler.

GENEL ŞARTLAR / BİLGİLENDİRMELER

**Şirketimiz bünyesinde Vize Alım işlemleri yapılabilmektedir. Vize başvurularınız konusunda aracılık yapabiliriz.

**MSC ‘Sağlık Protokolleri’ gereği şu anda uygulanmakta olan Covid-19 prosedürlerine göre turlara katılım için ‘Aşı Zorunluluğu’ ve Tur hareket tarihinden 72 saat içerisinde alınmış ‘Negatif sonuçlu PCR testi’ ibraz etme zorunluluğu vardır. Bu uygulamalar ile ilgili olarak yaşanabilecek olan iptallerden veya cezai uygulamalardan dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Düzenli olarak güncellenen bu protokol ile ilgili olarak rezervasyon sürecinizde güncel bilgi alabilirsiniz.

**İçecek paketi, kara turları ve benzeri pakete ilave edilebilecek olan ekstra hizmetleri öncesinde de satın alabilir veya gemide de karar verebilirsiniz. Öncesinde yapılan alımlarda gümrük vergilerinin dâhil olmaması nedeni ile daha uygun fiyatlar ile alım yapabilmektesiniz.

** Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin, Türk vatandaşlarına uyguladığı kısıtlamalar sebebi ile Limasol’deki günümüzde TC pasaportlu misafirlerimiz gemide vakit geçirmektedir.

**İptal ve iade koşulları tur alımı sırasında karşılıklı olarak imzalanan sözleşmede yer almaktadır. Okumanız tavsiye olunur.

**Telefonlarını yurt dışında kullanmak isteyen misafirlerimiz tur öncesinde operatörleri ile görüşüp gerekli işlemleri yapabilirler.

**Gemide ilk gün kredi kartınızdan minimum tutarda çekilecek olan provizyon rakamı olacaktır. Bu tutarı gemi içerisindeki harcamalarınızdan düşebilir veya günlük 10 € servis ücreti için kullanabilirsiniz.

TUR ÜCRETİ: 449,00 € dan başlayan fiyatlar (2 kişilik kabinde kişi başı)

**2023 yılı satışları seçeceğiniz tarihe göre değişiklik göstermekle birlikte, yukarıda belirtilen fiyat en uygun fiyattır.

**Yukarıda belirtilen fiyat iç kabin fiyatıdır. Konfor tercihinize göre dış kabin, balkonlu kabin, suit ve benzeri oda tipleri için farklı fiyat seçenekleri mevcuttur.

TARİH: MSC Musica gemisi 25 Nisan 2023 tarihi itibari ile 17 Ekim 2023 tarihine kadar ‘Her Salı’ günleri Kuşadası’ndan hareket edecek ve bir sonraki Salı günü Kuşadası limanına geri dönecektir. Gitmek istediğiniz tarihi kendiniz belirleyebilirsiniz.

GEMİ HAKKINDA

Denizlerin Müziğine Yolculuk

MSC Musica sadece yeni  bir ekolojik  cruise değil, yeni sınıf bir gemi oldu.

Yaratıcılık, kaliteli doğal maddeler, detaylarda özenle zenginleştirilmiş zarif seçimler MSC Cruises’ın özellikleridir.

Güvertede hayat duyular için bir festivaldir. Gemiye girişten itibaren lobideki 3 katlı şelaleden akan suyun kristal zemine vuran sesi ile piyano sesi birbirine karışacak.

İlham verici özel tasarım alanlarına sahip gemide CrystalLounge’da dans etmek, Havana Club puro odasında dinlenmek, şarap tadımları, Sanremo Casino’da eğlence ve La Scala tiyatrosunda süper şovları izlemek yapabileceklerinizden bazıları.

Damak tadınızı da şenlendireceğiniz gemide İtalyan lezzetlerini tadabileceğiniz   IL Gardino restaurant’ı, Kaito Sushi Bar’ı ve İtalyan pizzalarının tatlarını keşfedin.

Çocuklar ve gençlerde MSC’nin Akdeniz usulü yaşamını kapalı ve açık oyun alanlarında, kendilerine özel havuzlarda, çocuk ve gençlik kulüplerinde keşfedebilirler. MSC Musica’ya gelerek her an müzik ve sıcaklığın unutulmaz büyüsünü yaşayın.

 

İlke ve şartlar

NOT: Program için tek girişli Schengen Vizesi ve İsrail Vizesi gerekmektedir. Hizmet pasaportu (yeşil pasaport) sahibi misafirlerimizin vize almasına gerek olmamaktadır. TUR ÜCRETİ: 449,00 € dan başlayan fiyatlar (2 kişilik kabinde kişi başı)


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 8 | Gece : 7


Dahil HizmetlerHariç Hizmetler


  •     Kuşadası gidiş ve geliş transferleri (istendiği taktirde gemi turlarımıza katılan misafirlerimize özel fiyatlar verilmektedir)    
  •     İçecek paketleri (her bütçeye ve tercih edilen içeceklere uygun olarak içecek paketlerinizi seyahat öncesinde avantajlı fiyatlar ile satın alabilir ve pakete dâhil edebilirsiniz)    
  •     Kara turları (uğranılan her limanda / destinasyonda yapılabilecek olan farklı kara turları seçenekleri mevcuttur. Bu turlar ile ilgili olarak satış temsilcilerimizden bilgi alabilir ve pakete ilave ed    
  •     Günlük kişi başı 10,00 € servis ücreti    
  •     Güzellik merkezi ve SPA hizmetleri    
  •     Vize bedeli ve yurt dışı çıkış harcı    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz