whatsapp
DENİZLİ KAYAK MERKEZİ KAR VE KAYAK TURU-8
Marmaris
23 Şubat 2020 (Pazar)

Açıklama

BEYAZIN BÜYÜSÜ

Haftasonu kayak yapmak ve en güzel kar manzaralarını görmek isteyen misafirlerimizi Denizli Kayak Merkezi turumuza bekliyoruz. Ege’nin en büyük kayak merkezlerinden biri olan Nikfer-Bozdağ’da bulunana Denizli Kayak Merkezi tesislerinde keyifli bir gün geçirmek için her imkan var. İsteyen misafirlerimiz kayak takımları kiralayabilir, isteyen misafirlerimiz de çocukları için kızak kiralayabilirler. Bembeyaz bir gün sizleri bekliyor.

**Programımız 2020 yılı Ocak ve Şubat ayları boyunca her pazar yapılacaktır. Talep yoğunluğuna göre Cumartesi günlerine de program açılabilecektir.

GEZİ PROGRAMI

Sabah 07:30 ‘da Eşref Girginç Parkı’nda buluşma ve hareket. Yolda çay-kahve-serbest kahvaltı molası ile birlikte ortalama 2,5-3 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Bozdağ-Nikfer Kayak Merkezi’ne varış.

Kayak merkezinde öğle yemeği molası dahil saat 16:00 ‘a kadar aktivitelerden yararlanmak ve karda keyifli vakitler geçirmek için serbest zaman. Dilerseniz telesiyej ile tüm kayak merkezini keyifli manzaralar eşliğinde boydan boya gezebilirsiniz. Kiralık ekipmanlar ile kayak biliyorsanız pistin tadını doyasıya çıkarabilir veya öğrenmek istiyorsanız da profesyonel eğitmenler eşliğinde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Tesiste gruplarımıza özel indirimler uygulanacak olup, konu ile ilgili rehberlerimiz yolculuk sırasında gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır. Öğlen yemeği için ücrete dahil olarak sucuk ekmek + içecek alma imkanınız olacaktır. Çocukları ile birlikte çocuklar gibi eğlenmek isteyen misafirlerimiz kardan adam yaparak günlerini renklendirebilir veya kızak kiralayarak eğlenebilirler. Saat 16:00 a kadar kayak merkezinde geçireceğimiz güzel zamanlar sonrası Marmaris’e dönüş için tekrar buluşup dönüş yoluna geçiyoruz.

Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve keyifli bir günün ardından başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

NOT: Özellikle çocuklar ile katılacak misafirlerimize yanlarında yedek kıyafet (ayakkabı-çorap-eldiven v.b.) getirmeleri tavsiye edilir.

Telesiyej : 10,00 TL (gidiş-geliş), Yürüyen Bant: 10,00 TL (günlük-sınırsız),  T-Bar: 40,00 TL (günlük sınırsız) ,Kayak takımı: 40,00 TL (kayak+ayakkabı) , Snowboard: 40,00 TL (board+ ayakkabı) , Kızak: 20,00 TL (saatlik), Kıyafet: 40,00 TL (mont + pantolon) , Kayak dersi (1 saat) : 190,00 TL (2019 fiyatı)

*Bu fiyatlar üzerinden, acentemiz ile tura katılan misafirlerimize % 20 oranında indirim uygulanacaktır.

İlke ve şartlar

Telesiyej : 10,00 TL (gidiş-geliş), Yürüyen Bant: 10,00 TL (günlük-sınırsız),  T-Bar: 40,00 TL (günlük sınırsız) ,Kayak takımı: 40,00 TL (kayak+ayakkabı) , Snowboard: 40,00 TL (board+ ayakkabı) , Kızak: 20,00 TL (saatlik), Kıyafet: 40,00 TL (mont + pantolon) , Kayak dersi (1 saat) : 190,00 TL (2019 fiyatı)


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Kokartlı rehberlik hizmeti
  • Öğlen yemeğinde ekmek arası sucuk ve ayran ikramı

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Öğlen yemeği haricindeki yemekler    
  •     Kayak merkezinde ekipman kiralama veya telesiyej kullanım seçenekleri vardır    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz