DENİZLİ AFRODISIAS – TEMATİK KENT ORMAN PARKI TURU
Marmaris
23.12.2023 (Cumartesi-Saturday)

Açıklama

Hafta sonunu hem bir kültür gezisi ile hem de doğal güzellikler ile değerlendirmek isteyen misafirlerimizi, bu keyifli günübirlik turumuza bekliyoruz. Unesco Dünya Mirasları listesindeki, Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’e adanmış Afrodisias Antik Kenti’ni geziyor ve ardından keyifli bir öğlen yemeği sonrası, günümüzü harika manzaralarla sonlandırmak üzere Pamukkale Tematik Kent Orman Parkı tesislerine geçiyor ve güzel günümüzü, keyifli hatıralar ile tamamlıyoruz.

TUR PROGRAMI

Sabah saat 07:00’da siz değerli misafirlerimiz ile Eşref Girginç Parkı’nda (LC Waikiki karşısı) buluşuyor ve Denizli’ye hareket ediyoruz. Kahvaltı ile ilgili olarak grup yanına kahvaltılık bir şeyler alıp yolculuk sırasında yiyebilir veya istenirse verilecek serbest kahvaltı molasında kahvaltılarını yapabilirler. Yolculuğumuz sonrası dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler’in tesadüfen keşfettiği Aşk ve Güzellik Tanrıçası Afrodit’e adanmış ve adına yakışır şekilde planlanmış, bu sene de UNESCO DÜNYA MİRASI Listesi’ne girme hakkı elde etmiş Afrodisias Antik şehrini geziyoruz. Aracımızı otoparka park ettikten sonra Geyre Vakfına ait Çek Çek’ler ile ören yerine giriyoruz. Tetrapylon denilen kapısından geçtikten sonra, dünyanın en büyük Stadyumlarından birini görüyoruz, şehir meclisi binası Bouluterion, Amfi Tiyatrosu, Roma Hamamı, İmparatorlara adanmış Sebasteion ve zengin Afrodisias Müzesini geziyoruz.

Serbest akşam yemeği molası sonrası Denizli’nin en yeni projelerinden biri olan Pamukkale Tematik Kent Orman Parkı tesislerine geçiyoruz. Pamukkale Seyir Tepesi olarak da adlandırılan ve masalsı bir manzaraya sahip bu tesiste, doğal güzelliklerin keyfini çıkarıyor ve günümüzü keyifli bir şekilde sonlandırıyoruz. Keyifli günümüzü bu güzel anılarla noktalıyor ve Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor, başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra koltuk numarası atanmakta olup, ödemeye istinaden bu numara kesinleşmektedir.

İlke ve şartlar

**Günübirlik turlarımızda koltuk numarası uygulamasına geçilmiştir. Otobüste oturma düzeni koltuk numaraları ile belirlenmektedir. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra koltuk numarası atanmakta olup, ödemeye istinaden bu numara kesinleşmektedir.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Gün : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Komforlu araçlar ile ulaşım
  • Turizm Bakanlığından, kokartlı Koral Turizm rehberlik hizmeti
  • Program dahilinde yer alan ziyaretler

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel Harcamalar    
  •     Yemek Ücretleri    
  •     Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze kartı olan misafirlerimizin yanında getirmeleri tavsiye olunur, 65 yaş üzeri misafirlerimiz Kültür Bakanlığına bağlı müze ve ören yerlerine ücretsiz girmektedir    
  •     Denizli Teleferik ücreti    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez