AFRODİSİAS – DENİZLİ TURU
Marmaris
29 Eylul 2019 (Pazar)

Açıklama

Haftasonunu hem bir kültür gezisi ile hem de doğal güzellikler ile değerlendirmek isteyen misafirlerimizi seçkin Koral Turizm kalitesiyle, bu keyifli günübirlik turumuza bekliyoruz. Unesco Dünya Mirasları listesindeki, Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit’e adanmış Afrodisiası geziyor ve ardından keyifli bir öğlen yemeği sonrası, güzel manzaralar eşliğinde Denizli Teleferik gezisi ile günümüzü taçlandırıyoruz.

TUR PROGRAMI

Sabah saat 07:00 de siz değerli misafirlerimizle Eşref Girginç Parkında buluşuyoruz. Kale Soyluer Tesislerinde vereceğimiz serbest kahvaltı molası sonrasında keyifli ziyaretlerimize başlıyoruz. Dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler’in tesadüfen keşfettiği Aşk ve Güzellik Tanrıçası Afrodit’e adanmış ve adına yakışır şekilde planlanmış, bu sene de UNESCO DÜNYA MİRASI LİSTESİ’ne girme  hakkı elde etmiş Afrodisias Antik şehrini geziyoruz. Aracımızı otoparka park ettikten sonra Geyre Vakfına ait Çek Çek’ler ile ören yerine giriyoruz. Tetrapylon denilen kapısından geçtikten sonra, dünyanın en büyük Stadyumlarından birini görüyoruz, şehir meclisi binası Bouluterion, Anfi Tiyatrosu, Roma Hamamı, İmparatorlara adanmış Sebasteion ve zengin Afrodisias Müzesini geziyoruz.  Sonrasında öğlen yemeğini yemek üzere Karacasu’ya gidiyoruz. Öğlen yemeğinin ardından Bağbaşı Yaylası’nda bulunan Denizli Teleferik tesislerine doğru yola çıkıyoruz. Denizli’nin güzel manzarası eşliğinde tepelere tırmanıyoruz. Çay, kahve molamız sırasında harika manzaranın tadını çıkarıyor ve güzel fotoğraflar çekiyoruz. Keyifli günümüzü bu güzel anılarla noktalıyor ve Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor, başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

İlke ve şartlar

Sabah saat 07:00 de siz değerli misafirlerimizle Eşref Girginç Parkında buluşuyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Denizli Teleferik ücreti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Turlarımızda ön sıra veya koltuk numarası sözü kesinlikle verilmemektedir. Tur boyunca rotasyon uygulanmaktadır.    
  •     Afrodisyas ören yeri giriş ücreti (müze kart sahipleri kartlarını kullanabilir, 65 yaş üstü misafirlerimiz için giriş ücretsizdir)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz