ÖREN-BODRUM TEKNE TURU
Marmaris
25 Ağustos 2019 (Pazar)

Açıklama

MAVİ SÜRPRİZLER-GÜNÜBİRLİK

Mavi sürprizler konseptli turlarımıza Ören-Bodrum arasındaki harika koyları ekliyoruz. Muhteşem Gökova Körfezi manzarası eşliğinde yapacağımız yolculuğun ardından , harika denizi ve huzurlu atmosferiyle Ören’e ulaşıyoruz. Doğal ay şeklinde konumlanmış harika bir koyda yer alan Ören sahilinden teknemize biniyor ve Bodrum istikametinde yer alan güzel koylarımıza doğru yelken açıyoruz.

Sahip olduğumuz en güzel koyları keşfetmek ve sizlere de bu fırsatı vermek amacıyla başladığımız Mavi Sürprizler konseptli turlarımıza yeni dahil olan bu rotamıza da katılımlarınızı bekliyoruz.

TUR PROGRAMI:

Sabah saat 07:00’da siz değerli misafirlerimiz ile buluşup Milas-Ören’e doğru hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz serbest kahvaltı sonrası, yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından muhteşem Gökova Körfezi manzarası eşliğinde , harika denizi ve huzurlu atmosferiyle Ören’e ulaşıyoruz. Bizi bekleyen günübirlik gezi teknemize bindikten sonra turumuza başlıyoruz.

ROTAMIZ :

**Molla İbrahim Koyu – 45 dk yüzme molası

**Orak adası (Bodrum’un kristal gibi berrak denizi ve su altı zenginliğine sahip bölgesi) -1,5 saat yüzme ve yemek molası

**Kissebükü – 45 dk. Yüzme molası (Bodrum’un hala daha el değmemiş ve etrafı tarihi kalıntılarla çevrili en güzel koylarından biridir)

**Dönüş yolu üzerinde ‘Mandıra Filozofu’ filminin de çekildiği Çökertme Koyu’nda turladıktan sonra saat 18:00-18:30 arası Ören’e dönüş.

İlke ve şartlar

- Tekne 150 kişi kapasiteli, günübirlik gezi teknesidir - Ören’e ulaşım sahil yolundan yapılacak olup en fazla 25 kişilik araç ile gerçekleşecektir, dolayısıyla tura katılım 25 kişi ile sınırlıdır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Nakit -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Öğlen yemeği (çupra, tavuk ve ev yemeği seçenekleri)
  • Tekne turu

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Sabah kahvaltısı    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Seçiniz Tarih