whatsapp
ŞİRİNCE-İZMİR TURU
Marmaris
01 Şubat 2020 (Cumartesi)

Açıklama

Maya medeniyetinin bildiği bir şey vardı demek ki, kainatın sonu geldiğinde Şirince’ye gidin, ayakta kalacak tek köy orası olacaktır diye… Çirkince demişler zamanında, hadi canım, en fazla Şirinler köyü koyardık bir bakış attıktan sonra. Mis gibi dağ kekiği kokusu dolardı ciğerlerimize, Girit göçmeni teyzelerin tezgahlarının olduğu taş kaldırımlı ufacık tefecik sokaklarında. Belli belirsiz bir çan sesi dans ederdi rüzgarla, bilemezdik Aziz Dimitri kilisesinde mi yoksa Aziz Yahya kilisesinde mi ayin var? E tadına da bakardık gelmişken; karadutun, yaban mersini ve mürdüm eriği badesinin, kararınca…

İzmir’in kavakları; dökülür mü yaprakları orasını bilemiyoruz artık ama isteyene tarihi Kemeraltı Çarşısı’nda kalabalığa karışıp kaybolma şansı… Tarihi Kızlarağasi Hanı’nda Türk kahvesi keyfi ya da Konak Pier’i geçip kordon boyunca denize nazir bir cafede gevrekle tavşan kanı çay zevki… Tercih sizin.

TUR PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 07:00’da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup keyifli gezimize başlıyoruz. Yol üzeri vereceğimiz serbest kahvaltı molamızın ardından, İzmir’in Kavakları türküleri eşliğinde yolumuza devam ediyoruz. İlk ziyaretimiz Çirkince yani Şirince... Şirince’deki ziyaretlerimizin ardından, İzmir’in merkezi Konak’a varıyoruz ve İzmir’e kuşbakışı bakacağımız , güzel fotoğraflar çekeceğimiz Asansör ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında İzmir’in tadını özgürce çıkarabilmeniz için sizlere serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanınızda Kemeraltı’nda alışveriş yapabilir, Konak Pier’de kahve keyfi yapabilir veya Alsancak kordon’da güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Sizlere verilen serbest zamanın ardından, rehberimizin belirteceği saatte ve noktada buluşuyoruz ve Marmaris’e dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz ve başka turlarda görüşmek üzere sizlere hoşçakalın diyoruz.
 

İlke ve şartlar

Siz değerli misafirlerimiz ile sabah 07:00’da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup keyifli gezimize başlıyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki çevre gezileri ve giriş ücretleri
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz