MARMARİS’ İN GİZLİ CENNETLERİ-3
whatsapp
 MARMARİS’ İN GİZLİ CENNETLERİ-3
Marmaris
09 Temmuz 2020 (Perşembe)

Açıklama

BOZBURUN YARIMADASINDA HUZURLU, KEYİFLİ, SAKİN BİR GEZİ

Uzun bir süre evde kaldınız, kalabalıklardan uzak durdunuz ve gerekli tüm önlemleri aldınız. Artık gezmek istiyorsunuz ama kalabalık ortamlardan da uzak durmaya çalışıyorsunuz. Bu şekilde düşünen ve çekinceleri olan misafirlerimizi düşünerek hazırladığımız bu programda Bozburun yarımadasında keyifli bir gün geçireceğiz. Sosyal mesafenin korunduğu araçlarımız ile yapacağımız kısa yolculuklar sonrası, doğanın tüm güzelliklerini cömertçe sergilediği Bozburun Yarımadası’nda keyifli bir gün geçireceğiz. Kız Kumu, Turgut Şelalesi gibi doğa harikalarında enerjimizi yükseltecek, anlaşmalı restoranımızda yemek ve yüzme molaları ile sağlıklı bir gün geçireceğiz.

GEZİ PROGRAMI

Siz değerli misafirlerimizle saat 10:00’da Eşref Girginç Parkında buluştuktan sonra, yola çıkıyoruz ve Marmaris’in cennet köşelerini hep beraber keşfetmeye başlıyoruz. İlk durağımız Kızkumu olacaktır. Yıllardır dillere destan olan hikâyesini sizlere aktarıyoruz. Kızkumu ziyaretimizin ardından kahvelerimizi yudumlamak üzere Orhaniye’de mola veriyoruz. Kahvelerimizin ardından bir sonraki durağımız, Turgut şelalesi olacaktır. Şelaleye ulaşmak için orman içerisinde kısa bir yürüyüş (15-20 dk kadar) yapıyorsunuz. Ormana girdiğiniz andan itibaren hoş bir serinlik yüzünüze çarpıyor. Turgut şelalesi, Marmaris’in kalabalığından izole olup, kendinizi bambaşka bir dünyada hissedebileceğiniz bir yer. Soğuk suyu seven misafirlerimiz dilerse buz gibi suya dalıp çıkabilirler. Ziyaretimizin ardından serin sulardan sıcak sulara doğru iniyoruz. Selimiye ile Turgut arasında yeşil ile mavinin tonlarının iç içe olduğu Delikyol’a gidiyoruz. Öğle yemeğimizi almak ve denizin keyfini çıkarmak için burada mola veriyoruz. Misafirlerimiz, restoranda gruplarımıza özel fiks menüyü seçebilir  veya ekstra taleplerde bulunabilirler. Restoranımızın kendine ait olan plajının, şezlonglarına uzanarak D vitamini depolayıp, tertemiz sularda yüzebilirler. Karnımızı doyurduktan ve D vitamini ihtiyacımızı karşıladıktan sonra Delikyol’dan ayrılıyoruz. Son dönemde sessizlik sakinlik denilince ülkemizde akıllara ilk gelen yerlerden olan Selimiye köyümüze hareket ediyoruz. Selimiye’de verecek olduğumuz serbest zamanda, limanda keyifli bir yürüyüş yapabilir veya kendi oluşturacağınız rotalarda keşifler yapabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli bir günün ardından nasıl geçtiğini düşünürken, Marmaris’e ulaşıyor ve sizlerle buluştuğumuz yerlerde tekrar görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz…

Korona Virüs Hastalığı (COVID-19) Önlemlerimiz için tıklayınız...

 

İlke ve şartlar

NOT : Normalleşme planları kapsamında, tüm hijyen kuralları ve genel kurallara uyularak, araç ve tekne kapasitelerine göre sınırlı sayıda rezervasyon alınacaktır.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Yemek ve içecek ücretleri (öğlen yemeği balık + salata 55,00 TL olarak fiks menü şeklinde alınabilir)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemezTur Tarihini Seçiniz


6698 sayili Kisisel Verilerin Korunmasi Kanunu uyarinca hazirlanmis aydinlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanilan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tiklayiniz.