ÖDEMİŞ-BİRGİ-GÖLCÜK TURU
Marmaris
26 Ekim 2019 (Cumartesi)

Açıklama

Ege’nin güzelliklerini Koral Turizm farkıyla bir cumartesi gününe sığdırdık. Hem alışveriş, hem doğa güzellikleri, hem de tarihi - kültürel değerleri tanıma içerikli programımıza katılımınızı bekleriz.

 

TUR PROGRAMI

07:00 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşma ve hareket. Yol üzeri serbest kahvaltı molamızın ardından Türkiye'nin en güzel ilk on kasabası arasında yer alan Ödemiş’e hareket ediyoruz. Ödemiş’ geldikten sonra meşhur pazarında serbest zaman veriyor ve ardından kahvelerimizi içmek ve serinlemek üzere Gölcük’e hareket ediyoruz. Eşsiz manzarası ile Gölcük’te kahvemizi yudumladıktan sonra, Aydınoğulları Beyliği'nin merkezi Birgi'ye hareket ediyoruz.

 

Ege Bölgesi'ne özgü mimari üslubu, restore edilen tarihi binaları, kutsal kabul edilen topraklarıyla, tarih ve doğayı sevenlerin önemli duraklarından biri olan Birgi Beldesinde, ahşap Türk evlerinin en güzellerini ve İmam-ı Birgivi Türbesi ve Külliyesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Ulu Camii ziyaret edeceğimiz yerler arasında bulunuyor. Caminin karşısındaki köy meydanında köy halkının el işleri, meyvesi, sebzesi ve meşhur Ödemiş patatesi alınabilir. Hem alışveriş, hem doğal güzellikler hem de kültürel zenginlikler içeren tur programımızı tamamladıktan sonra Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz.

 

Dönüş yolunda grubumuz arzu ederse serbest yemek molası için Çine'nin meşhur köftecilerine uğrayıp gezimizi tamamlıyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka Koral Turizm gezilerinde görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

İlke ve şartlar

07:00 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşma ve hareket.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz