whatsapp
ISPRATA-DAVRAZ KAYAK VE KÜLTÜR TURU
Marmaris - Fethiye
18-20 Ocak 2020 (2 Gece-3 Gun)

Açıklama

SÖMESTR VE KAR KEYFİ

-DAVRAZ KAYAK MERKEZİ, EĞİRDİR GÖLÜ,CAN ADASI-

Kış döneminin kendini hissettirmeye başlamasıyla birlikte ‘Beyazın Büyüsü’ konseptli turlarımızda rotamızı Isparta’nın meşhur kayak merkezi Davraz’a çeviriyoruz. Modern ve gelişmiş pistleri, ulaşım kolaylığı ve daha birçok özelliği ile öne çıkan Davraz’da, karın keyfini çıkaracak, çevre gezilerimizle de kar keyfi ve doğa güzelliklerini birleştirerek sizlere harika bir sömestr tatili geçirteceğiz.

 

Harika fotoğraflarla süsleneceğini düşündüğümüz tatilinizi daha da keyifli ve konforlu hale getirmek için de Isparta’nın 5 yıldızlı en güzel otellerinden Barida’da konaklayacağız. Haydi gelin hep beraber beyazın büyüsüne kapılalım…

 

TUR PROGRAMI

 

1.GÜN : SERİNHİSAR-BURDUR - EĞİRDİR GÖLÜ – YEŞİLADA – CAN ADASI - AKPINAR KÖYÜ

 

Sabah 06:30’da Eşref Girginç Parkında toplanma ve hareket. Serbest kahvaltı molası sonrası

Isparta’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde ilk molamızı Meşhur Serinhisar Leblebicisi’nde veriyoruz.15 bin nüfuslu ilçenin tek gelir kaynağı olan leblebinin, başka ülkelerin yanı sıra, leblebisiyle meşhur Çorum’a bile gönderildiğini öğrenince şaşıracaksınız. Bu ziyaretimiz sonrası Burdur’a ulaşıyor ve serbest öğlen yemeği molamızı veriyoruz. Serbest öğlen yemeği molasında Burdur’un meşhur şiş köftesini deneyebilirsiniz. Burdur molamızda ziyaret edeceğimiz yerlerden biri de Burdur Arkeoloji Müze’si olacak. Burdur Arkeoloji Müzesi; Tarihi M.Ö. 7 bin yılına kadar giden 9 bin yıllık insanlık tarihinin en önemli eserlerini bünyesinde bulundurmaktadır ve sunumları da son derece başarılıdır. Bu ziyaretimizin ardından Eğirdir Gölü’ne doğru hareket ediyoruz. Bu bölgede Dündar Bey Medrese’si, Eğirdir Kalesi, Can Ada ve Yeşil Ada manzarası eşliğinde panoramik gezimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında bu günkü son ziyaretimizi, kartal yuvası Akpınar Köyü’ne gerçekleştiriyoruz. Burada muhteşem bir manzaraya karşı vereceğimiz çay-kahve molasında, geziye dair en güzel fotoğrafları çekiyor ve sonrasında otelimize yerleşmek üzere Isparta merkeze hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz 23:00’a kadar ücretsiz olan Türk hamamı, sauna ve kapalı havuz fırsatını değerlendirebilir. (ISPARTA KONAKLAMA)

 

2.GÜN : DAVRAZ KAYAK MERKEZİ

 

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası otelden ayrılıp, Isparta’nın meşhur kayak merkezi Davraz Dağı’na doğru yola çıkıyoruz. Davraz dağı’nın kuzey yamacına konuşlandırılan beş farklı tesisi ve üç alternatif pistten oluşan kayak merkezinde, karlar altında eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Kayak merkezinde verilecek olan serbest zamanda Telesiyeje binme, kızak, kayak takımı kiralama veya özel ders alma gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Serbest zaman sonrası, soğuk ve keyifli bir günü sıcak bir sauna ile birleştirmek ister misiniz? Otele dönünce bunu yapabilirsiniz. Akşam yemeği ve istirahat 5 yıldızlı Barida Hotel’de. (ISPARTA KONAKLAMA)

 

3.GÜN : OTELDEN ÇIKIŞ –DEMOKRASİ MÜZESİ - MARMARİS

 

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası çıkış işlemlerimizi tamamlıyor ve ayrılıyoruz. İlk olarak rotamızı İslamköy’e çeviriyoruz. Süleyman Demirel’in doğmuş olduğu bu güzide köyde, hem köy havası alıyor hem de Süleyman Demirel Demokrasi Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Keyif alacağınızı düşündüğümüz bu müze çevremize, ülkemize ve dünyaya iki önemli mesaj vermektedir: Türkiye Cumhuriyeti Devleti, eğer demokrasiyle, Cumhuriyetle yönetilmemiş olsaydı, bir köyde dünyaya gelen birinin başbakan veya cumhurbaşkanı olması mümkün olmayacaktı.Bu şekilde Cumhuriyet ve Demokrasi vurgusu yapılmaktadır. Rehber eşliğinde müze ziyaretimizi tamamladıktan sonra Marmaris’e dönüş yolunca geçiyoruz. Keyifli bir tatil geçirmenin mutluluğu ile akşam saatlerinde Marmaris’e ulaşıyor ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka KORAL TRAVEL seyahatinizde görüşmek üzere sizlerden ayrılıyoruz.

 

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte geziye katılım ve konaklama durumunda geçerli olmaktadır.

 Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 15 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır.

400,00 TL kaparo ödemesi (kişi başı) ile ön kayıt yaptırabilir ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz.

İlke ve şartlar

Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte geziye katılım ve konaklama durumunda geçerli olmaktadır. Verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatları olup 15 Aralık 2019 tarihine kadar yapılacak olan rezervasyonlar için geçerli olacaktır. 400,00 TL kaparo ödemesi (kişi başı) ile ön kayıt yaptırabilir ve bu fiyattan yararlanabilirsiniz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 3 | Gece : 2


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Konforlu araçlar ile seyahat hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • 5 yıldız Barida Hotel’de yarım pansiyon(Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil) konaklama
  • Kokartlı rehberlik hizmeti

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Otel konaklaması haricindeki yemek ücretleri    
  •     Kayak merkezindeki aktiviteler (telesiyej, kayak, kızak v.b. kiralama)    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz