AFYON TERMAL TURU
Marmaris - Fethiye
19-24 Aralık 2019 (5 Gece-6 Gün)

Açıklama

Sağlığınız Herşeyden Değerlidir

Sağlığınız herşeyden değerlidir, konsepti ile hazırlanan bu turumuzda, termal suların keyfini çıkarabileceğiniz  Afyon’un en güzel 5 yıldızlı tesislerinden birinde 5 gece 6 günlük harika bir tatil programı sizleri bekliyor.  Afyonun en iyi termal otellerinden birinde gerek termal havuzların kalitesi, temizliği, gerekse de wellness hizmetlerinin en profesyonel şekilde verilmesi , sizleri üst seviyede memnun edecektir.

Sağlık açısından termal suların faydasını hepimiz biliyoruz, Afyon’un gezilecek en güzel yerlerini de programa alarak, yoğun programlar olmamak kaydı ile size sağlık ve huzur dolu bir tatil hazırladık.

 

TUR PROGRAMI

19 Aralık: Sabah 08:00 ‘da Eşref Girginç Parkında toplanma ve Afyon’a hareket. Afyon’a varış ve yerleşme. Termal suların keyfini çıkarmak için akşam yemeğine kadar serbest zaman. Akşam yemeği ve istirahat.

20 Aralık: Sabah kahvaltısından sonra rehberimiz eşliğinde panoramik Afyon şehir turu gezisi. Otel’e döndükten sonra termal suların keyfini çıkarmak için serbest zaman.

21 Aralık: 5 yıldızlı tesisimizin tadını doya doya çıkaracağımız bir gün. Otelimizde sabah , öğlen (salata büfesi) ve akşam yemeklerimizi alabilir tüm gün termal sularda yüzebilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz kendilerine SPA programları (ekstra) ayarlayabilirler . Akşam yemeğinden sonra katılmak isteyen misafirlerimizi Afyon’un mükemmellik sertifikası almış olan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi’ne götürüyoruz.

22 Aralık: Sabah kahvaltımızın ardından kendimizi otelimizin termal sularına bırakıyoruz. Tüm gün siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.

23 Aralık: Sabah kahvaltımızın ardından kendimizi otelimizin termal sularına bırakıyoruz. Tüm gün siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği otelimizdedir.

24 Aralık: Sabah kahvaltımızın ardından, otelimizden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Otelden ayrıldıktan sonra Zafer Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizden sonra da Anıt Park’ta güzel bir yürüyüş ve serbest öğle yemeği molamızın ardından Marmaris’e dönüş yoluna geçiyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka turlarda görüşmek dileğiyle hoşçakalın diyoruz.

Yukarıda verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatlarıdır , 28 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.

OTEL KONSEPT BİLGİLERİ;

*07:00-10:00 saatleri arasında Sabah Kahvaltısı,

*13:00-14:00 saatleri arasında Camlı Köşkte Çorba Saati,

*14:30-15:30 saatleri arasında Camlı Köşkte Aperatif Büfe,

*16:00-17:00 saatleri arasında Lobbyde Coffe Break, 16:30-17:30 saatleri arasında Camlı Köşkte Gözleme Saati ikramı

*19:00-21:00 saatleri arasında Akşam Yemeği, Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği açık büfe şeklinde verilmektedir. Her gün odalara oda başına 1,5 lt su ikramımız olacaktır. Keyif Bar / Lobi bölümünden alınacak olan açık su, çay, neskafe, buzlu meyve , bardak gazlı içecek, hazır meyve suyu(açık) 10:00-00:00 arası ücretsiz (Self Servis),

* Akşam yemeklerinde çay, neskafe, açık hazır meyve suyu ücretsiz (Self Servis), Termal Spa katında bitki çayı 11:00-18:00 arası ücretsiz (Self Servis),

*Türk Kahvesi, kutu kola, fanta, meyve suyu ile tüm alkollü içecekler extra ücrete tabidir.   

*Ehl-i Keyif Bar (canlı müziğin bulunduğu alan) tüm içecekler extra ücretlidir.

 

İlke ve şartlar

Yukarıda verilen fiyatlar erken rezervasyon dönemi fiyatlarıdır , 28 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı -

Günler : 6 | Gece : 5


Dahil Hizmetler


  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Zorunlu seyahat sigortası
  • 5 yıldızlı Sandıklı Park Thermal Otel’de yarım pansiyon plus (sabah kahvaltısı-açık büfe- , öğlen yemeği –çorba büfesi ve gözleme seçenekleri- ve akşam yemeği-açık büfe- ) konaklama (5 gece, 6 gün)
  • Şehir turu ve müze ziyaretleri

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Otel konaklama kosnepti haricindeki yemek ücretleri    
  •     Yemeklerde alınan konsept dahilinde olmayan içecekler    
  •     Ehl-i Keyif Bar (canlı müziğin bulunduğu alan) tüm içecekler extra ücretlidir.    
  •     Otel dışındaki yemek masrafları ve yemeklerde alınan içecekler    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Tur Tarihini Seçiniz