KÖYCEĞİZ-YUVARLAK ÇAY VE…
Marmaris
25 Mayıs 2019 (Cumartesi)

Açıklama

Gününü, harika bir kahvaltı ve deniz keyfi ile birleştirmek isteyen misafirlerimizi turumuza bekliyoruz. Sultaniye Kaplıcaları ziyareti de turun bonusu olacaktır :)

Akdeniz ve Ege Bölgesi arasında bir köprü, tarihi, doğası ve muhteşem doğa güzelliğiyle görenleri büyüleyen bir cennet Köyceğiz. Köyceğiz’in bu güzel yerlerini bizimle birlikte gezme fırsatını kaçırmayın. Gezeceğimiz yerler ve özellikleri kısaca şu şekildedir:

Sultaniye Kaplıcaları: Türkiye'nin en yüksek radyoaktivitesi olma özelliği taşıyan bu kaplıcalar, sularında klorür, kalsiyum sülfat ve radon bulundurmaktadır. Birçok hastalığa iyi geldiği bilinen Sultaniye Kaplıcaları; özellikle cilt ve kadın hastalıkları bulunanların ziyaret ettiği bir yerdir.

Yuvarlak çay: Kaynayan suların yüzeye çıkması sonucu oluşmuş, doğanın en güzel parçalarından biridir. Keşfiniz sırasında bazı yerlerinde suların ağaçların altından çıktığını gördüğünüzde şaşıracaksınız. Tüm stresinizi atmanıza yardım edecek olan Yuvarlakçay’da sıcağın bunaltıcı etkisini unutacak ve serinliğin tadını çıkaracağız. İsteyen misafirlerimiz 10 derece sıcaklıktaki çaya girebilecek.

Ekincik Koyu ve Köyceğiz gölünü de ziyaret edeceğiz.

TUR PROGRAMI

Saat 08:30 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup, krallara layık güzel kahvaltımızı yapmak üzere Köyceğiz’in meşhur Yuvarlak Çay bölgesine hareket ediyoruz. Şırıl şırıl suların aktığı, serinliğin yüzümüze vurduğu mekanda, keyifli kahvaltımızın ardından, dileyen misafirlerimiz daha da serinlemek için 10 derece sıcaklıktaki Yuvarlak Çay’ın soğuk sularına kendilerini bırakabilirler.
Kahvaltı keyfimizi tamamladıktan sonra, Köyceğiz gölü kenarında kahvelerimizi de içip, bölgenin en güzel koylarından olan Ekincik Koyu’na hareket ediyoruz. Doğanın tüm güzelliklerini sunduğu koyda, yüzme molası veriyoruz.

Ekincik Koyu ziyaretimizi de bitirdikten sonra Sultaniye Kaplıcaları’na geçiyoruz. Şifalı Kaplıcalar’da güzelleşip keyifli günümüzü en sağlıklı şekilde bitiriyoruz. Marmaris’te sizleri aldığımız noktalara bırakıyor ve başka turlarda görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.
 

İlke ve şartlar

Saat 08:30 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşup, krallara layık güzel kahvaltımızı yapmak üzere Köyceğiz’in meşhur Yuvarlak Çay bölgesine hareket ediyoruz


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Nakit -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Rehberlik hizmeti
  • Sabah kahvaltısı
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Kaplıca giriş ücretleri

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Sabah kahvaltısı hariç yemek ücretleri    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Seçiniz Tarih

Kim Kişi Fiyat
Yetişkin ₺140 ₺140
05-12 Yaş ₺75 ₺0

TL ₺140
Depozit Yatırma TL ₺0