DATÇA-PALAMUTBÜKÜ’NDE DENİZ…
Marmaris
18 Temmuz 2019 (Perşembe)

Açıklama

Her Perşembe

Mavi sürprizler konseptli turlarımız Datça yarımadasının en güzel, en temiz ve en çok beğenilen koylarından biri olan Palamutbükü gezisi ile devam ediyor. Denizinin güzelliği ile ünlenmiş Palamutbükü’nde doya doya yüzecek ve lezzetli bir öğlen yemeği yiyeceğiz. Bu güzel koyda bol bol yüzdükten sonra, taş evleri, dar sokakları ile görmüş olsanız bile tekrar tekrar gidilecek güzellikte olan , Can Yücel’in yaşamış olduğu Eski Datça’yı da geziyor ve Datça Limanında vereceğimiz serbest zaman ile keyifli turumuzu sonlandırıyoruz.

TUR PROGRAMI

Sabah saat 09:00 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşuyor ve Palamutbükü’ne doğru yola çıkıyoruz. Güzel manzaralar eşliğinde yapacağım yolculuğun ardından 10:30 civarı Palamutbükü’ne ulaşıyoruz. Anlaşmalı restoranımızın bizlere tahsis edeceği şezlonglarımıza yerleşip, güzel koyun tadını çıkarmak için sizlere serbest zaman veriyoruz. Deniz ve güneşin keyfini çıkardıktan sonra öğlen yemeğimizi ( balık ,köfte veya tavuk ana yemek seçenekleri + salata) de alıyoruz. Güzel bir yemek sonrası saat 14:00-15:00 civarına kadar biraz daha deniz keyfi yaptıktan sonra Eski Datça’ya doğru yola çıkıyoruz.

Can Yücel ve taş evleri ile özdeşleşen, dar sokakları ile meşhur Eski Datça’da güzel fotoğraflar çekip ziyaretimizi bitirdikten sonra Datça merkeze iniyoruz. Bir saatlik serbest zaman diliminde Datça Limanında keyifli bir yürüyüş yapabilir, denize nazır çay-kahve keyfi yapabilirsiniz. Geçirdiğimiz keyifli günü tamamlarken, son olarak Datça Köy Ürünleri Kooperatifi’ni ziyaret ediyoruz. Burada dileyen misafirlerimiz Datça’nın meşhur badem, bal ve zeytinyağı gibi ürünlerini en uygun fiyatlarla alabilirler. Sonrasında neşeli şarkılar eşliğinde Marmaris’e dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakıyor ve başka Koral Turizm turlarında görüşmek üzere hoşçakalın diyoruz.

İlke ve şartlar

Sabah saat 09:00 da Eşref Girginç Parkı’nda buluşuyor ve Palamutbükü’ne doğru yola çıkıyoruz.


Ödeme Seçenekleri

Kredi Kartı - Nakit -

Günler : 1 | Gece : 0


Dahil Hizmetler


  • Program dahilindeki geziler
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Konforlu araçlar ve tecrübeli kaptanlar eşliğinde ulaşım hizmeti
  • Palamutbükü’nde anlaşmalı restoranımızda (Tuna Restoran) öğlen yemeği ( balık , köfte veya tavuk ana yemek seçenekleri +salata)

Hariç Hizmetler


  •     Kişisel harcamalar    
  •     Öğlen yemeği haricindeki yemekler    
Yorum Yaz x

Lutfen Dikkat Edin : Eklenen inceleme silinemez veya guncellenemez0 İncelemeler


0 /10

Seçiniz Tarih